268
۲۱ کشته و زخمی در بمب‌گذاری تکریت یکشنبه, 27 آبان 1397 22:08 سرویس مطبوعاتی نیروهای امنیتی عراق از وقوع بمب‌گذاری در مرکز شهر تکریت واقع در شمال این کشور خبر داد.


92
۲۱ کشته و زخمی در بمب‌گذاری تکریت ساعت 24- سرویس مطبوعاتی نیروهای امنیتی عراق از وقوع بمب‌گذاری در مرکز شهر تکریت واقع در شمال این کشور خبر داد.


890
۲۱ کشته و زخمی در بمب گذاری تکریت دریافت خبر : یکشنبه 27 آبان 1397 ساعت 22:35 سرویس مطبوعاتی نیروهای امنیتی عراق از وقوع بمب گذاری در مرکز شهر تکریت واقع در شمال این کشور خبر داد.


670
سرویس مطبوعاتی نیروهای امنیتی عراق از وقوع بمب گذاری در مرکز شهر تکریت واقع در شمال این کشور خبر داد.


797
۲۱ کشته و زخمی در بمب‌گذاری تکریت سرویس مطبوعاتی نیروهای امنیتی عراق از وقوع بمب‌گذاری در مرکز شهر تکریت واقع در شمال این کشور خبر داد.


994
۲۱ کشته و زخمی در بمب‌گذاری تکریت تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ سرویس مطبوعاتی نیروهای امنیتی عراق از وقوع بمب‌گذاری در مرکز شهر تکریت واقع در شمال این کشور خبر داد.


232
۲۱ کشته و زخمی در بمب‌گذاری تکریت سرویس مطبوعاتی نیروهای امنیتی عراق از وقوع بمب‌گذاری در مرکز شهر تکریت واقع در شمال این کشور خبر داد.


752
سرویس مطبوعاتی نیروهای امنیتی عراق از وقوع بمب‌گذاری در مرکز شهر تکریت واقع در شمال این کشور خبر داد.


897
۲۱ کشته و زخمی در بمب‌گذاری تکریت kiyomars 7 ساعت پیش اخبار و مقالات ارسال دیدگاه 0 بازدید سرویس مطبوعاتی نیروهای امنیتی عراق از وقوع بمب‌گذاری در مرکز شهر تکریت واقع در شمال این کشور خبر داد.


414
انفجار خودرو بمب گذاری شده در شهر تکریت حداقل 5 کشته و 16 زخمی بر جای گذاشت. ۲۱ کشته و زخمی در انفجار خودرو بمب‌گذاری شده در تکریت + عکس انفجار خودرو بمب گذاری شده در شهر تکریت حداقل 5 کشته و 16 ...