651
۲۱ کشته و زخمی در بمب‌گذاری تکریت یکشنبه, 27 آبان 1397 22:08 سرویس مطبوعاتی نیروهای امنیتی عراق از وقوع بمب‌گذاری در مرکز شهر تکریت واقع در شمال این کشور خبر داد.


258
۲۱ کشته و زخمی در بمب‌گذاری تکریت ساعت 24- سرویس مطبوعاتی نیروهای امنیتی عراق از وقوع بمب‌گذاری در مرکز شهر تکریت واقع در شمال این کشور خبر داد.


329
۲۱ کشته و زخمی در بمب گذاری تکریت دریافت خبر : یکشنبه 27 آبان 1397 ساعت 22:35 سرویس مطبوعاتی نیروهای امنیتی عراق از وقوع بمب گذاری در مرکز شهر تکریت واقع در شمال این کشور خبر داد.


280
سرویس مطبوعاتی نیروهای امنیتی عراق از وقوع بمب گذاری در مرکز شهر تکریت واقع در شمال این کشور خبر داد.


351
۲۱ کشته و زخمی در بمب‌گذاری تکریت سرویس مطبوعاتی نیروهای امنیتی عراق از وقوع بمب‌گذاری در مرکز شهر تکریت واقع در شمال این کشور خبر داد.


402
۲۱ کشته و زخمی در بمب‌گذاری تکریت تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ سرویس مطبوعاتی نیروهای امنیتی عراق از وقوع بمب‌گذاری در مرکز شهر تکریت واقع در شمال این کشور خبر داد.


730
۲۱ کشته و زخمی در بمب‌گذاری تکریت سرویس مطبوعاتی نیروهای امنیتی عراق از وقوع بمب‌گذاری در مرکز شهر تکریت واقع در شمال این کشور خبر داد.


312
سرویس مطبوعاتی نیروهای امنیتی عراق از وقوع بمب‌گذاری در مرکز شهر تکریت واقع در شمال این کشور خبر داد.


460
۲۱ کشته و زخمی در بمب‌گذاری تکریت kiyomars 7 ساعت پیش اخبار و مقالات ارسال دیدگاه 0 بازدید سرویس مطبوعاتی نیروهای امنیتی عراق از وقوع بمب‌گذاری در مرکز شهر تکریت واقع در شمال این کشور خبر داد.


170
انفجار خودرو بمب گذاری شده در شهر تکریت حداقل 5 کشته و 16 زخمی بر جای گذاشت. ۲۱ کشته و زخمی در انفجار خودرو بمب‌گذاری شده در تکریت + عکس انفجار خودرو بمب گذاری شده در شهر تکریت حداقل 5 کشته و 16 ...