710
به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام همراه مکانیک، افزایش شدید قیمت خودرو از ابتدای سال ۹۷ و کم شدن تعداد گزینه‌های قابل خرید باعث شده تا بازار خودروهای دست دوم بیش از پیش رونق بگیرد.


936
بنابر اعلام همراه مکانیک، افزایش شدید قیمت خودرو از ابتدای سال ۹۷ و کم شدن تعداد گزینه‌های قابل خرید باعث شده تا بازار خودرو‌های دست دوم بیش از پیش رونق بگیرد.


939
۱۲ نکته مهم خرید خودرو که نباید آن‌ها را فراموش کنید . عصر خودرو- داشتن یک خودروی ایمن و مناسب، یکی از نیازهایی است که خریداران خودرو درصدد پاسخگویی به آن هستند.


166
داشتن یک خودروی ایمن و مناسب، یکی از نیازهایی است که خریداران خودرو درصدد پاسخگویی به آن هستند.


831
هرمزبان:داشتن یک خودروی ایمن و مناسب، یکی از نیازهایی است که خریداران خودرو درصدد پاسخگویی به آن هستند. آخرین اخبار


569
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، بنابر اعلام همراه مکانیک، افزایش شدید قیمت خودرو از ابتدای سال ۹۷ و کم شدن تعداد گزینه‌های قابل خرید باعث شده تا بازار خودرو‌های دست دوم بیش از پیش رونق بگیرد.


176
به گزارش امتداد نیوز، بنابر اعلام همراه مکانیک، افزایش شدید قیمت خودرو از ابتدای سال ۹۷ و کم شدن تعداد گزینه‌های قابل خرید باعث شده تا بازار خودروهای دست دوم بیش از پیش رونق بگیرد.


471
اگرچه خرید خودرو‌های کارکرده دارای مزایای فراوانی است، اما می‌تواند خطرات خاص خود را به همراه داشته باشد.


985
۲.خودرو را از نظر فنی به دقت بررسی کنید. ۳۲ درصد از خودروهای دست دوم دارای انواع مشکلات فنی هستند که بعضی از آن‌ها می‌تواند هزینه‌های زیادی را بر دوش خریدار خودرو قرار دهد.


831
۱۲ نکته مهم خرید خودرو که نباید آن‌ها را فراموش کنید