102
رئیس پلیس راه استان قم گفت:براثر برخورد پژو ۴۰۵ و یک دستگاه کامیون در محور "نیزار–قم"، یک نفر در دم جان باخت و ۴ نفر دیگر نیز به شدت مجروح شدند.


751
یک کشته و ۴ مجروح حاصل بی احتیاطی راننده پژو ۴۰۵ در قم رئیس پلیس راه استان قم گفت:براثر برخورد پژو ۴۰۵ و یک دستگاه کامیون در محور "نیزار–قم"، یک نفر در دم جان باخت و ۴ نفر دیگر نیز به شدت مجروح ...


871
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس راه استان قم گفت:براثر برخورد پژو ۴۰۵ و یک دستگاه کامیون در محور "نیزار–قم"، یک نفر در دم جان باخت و ۴ نفر دیگر نیز به شدت مجروح شدند.


457
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس راه استان قم گفت:براثر برخورد پژو ۴۰۵ و یک دستگاه کامیون در محور "نیزار–قم"، یک نفر در دم جان باخت و ۴ نفر دیگر نیز به شدت مجروح شدند.


835
وی اظهار کرد: در این حادثه، پژو ۴۰۵ با یک دستگاه کامیون بنز که در یک مسیر بودند، برخورد کرد که یکی از سرنشینان پژو جان خود را از دست داد و ۴ تن دیگر نیز به شدت مجروح شدند.


202
5 کشته و مجروح حاصل بی احتیاطی راننده پژو ۴۰۵ در قم رئیس پلیس راه استان قم گفت: براثر برخورد پژو ۴۰۵ و یک دستگاه کامیون در محور "نیزار– قم"، یک نفر در دم جان باخت و ۴ نفر دیگر نیز به شدت مجروح شدند.


162
رئیس پلیس راه استان قم گفت: براثر برخورد پژو ۴۰۵ و یک دستگاه کامیون در محور "نیزار– قم";، یک نفر در دم


295
دانشگاه امام صادق (ع) ودیعه ای است که باید برای بهبود آن تلاش کنیم/ برنامه ...


390
به گزارش خبرگزاری برنا از فارس،سرهنگ "عبدالهاشم دهقانی" اظهارداشت: شب گذشته مأموران از وقوع یک فقره تصادف رانندگی در محور جهرم-سیمکان مطلع و بلافاصله در محل حاضر شدند.


648
یک کشته؛ ۴ مجروح حاصل بی احتیاطی راننده پژو ۴۰۵ در قم خبرگزاری میزان- رئیس پلیس راه استان قم گفت:براثر برخورد پژو ۴۰۵ و یک دستگاه کامیون در محور نیزار–قم، یک نفر در دم جان باخت و ۴ نفر دیگر نیز ...