241
بر اساس آمارها، در حال حاضر ۲.۲ میلیون کودک بی گناه یمنی از سوء تغذیه شدید رنج می برند و شدت این فاجعه ی انسانی درباره ۴۶۲.۰۰۰ کودک به وخامت کشیده شده است./


365
صندوق کودکان سازمان ملل متحد در گزارشی اعلام کرد که یک میلیون و ۸۰۰ هزار کودک یمنی از سوء تغذیه شدید رنج می برند و حدود ۴۰۰ هزار نفر برای زنده ماندن به درمان فوری نیاز دارند.


514
یونیسف: دو میلیون کودک در یمن از سوء تغذیه حاد رنج می‌برند صندوق کودکان ملل متحد اعلام کرد که بیش از ...


805
یونیسف: یک‌میلیون و ۸۰۰هزار کودک یمنی از سوء‌تغذیه شدید رنج می‌برند صندوق کودکان سازمان ملل متحد در ...


474
بر اساس این گزارش یک میلیون و 800 هزار کودک از سوء تغذیه شدید رنج می‌برند و حدود 400 هزار نفر برای زنده ماندن به درمان فوری نیاز دارند.


40
یونیسف: دو میلیون کودک سودانی از سوء تغذیه شدید رنج می برند تهران – ایرنا – صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) روز چهارشنبه در گزارشی اعلام کرد که حدود دو میلیون کودک در سودان از سوء تغذیه شدید رنج می برند.


799
شفقناافغانستان- یونیسف هشدار داد: به دلیل درگیری های دایر در کشور یمن، نزدیک به ۲٫۲ میلیون کودک یمنی از سوء تغذیه شدید رنج می برند و نیم میلیون کودک دیگر نیز به مرحله سوء تغذیه شدید نزدیک شده اند و به مراقبت پزشکی فوری و ...


207
آدم، کودک ۱۰ ساله یمنی تنها ۱۰ کیلو گرم وزن داشت و یکی از ۴۰۰ کودکی بود که از سوء تغدیه شدید در یمن رنج می‌برند و هر لحظه احتمال مرگ آنان وجود دارد.


350
مسئولان یونیسف از نیاز «شدید» بیش از ۱۱ میلیون کودک یمنی به کمک‎های انسان دوستانه حامل مواد غذایی و دارویی خبر دادند.


317
یونیسف گزارش داد که 400 کودک یمنی در یمن وضعیت مشابه آدم را دارند و از سوء تغذیه شدید رنج می برند و هرلحظه امکان دارد، بمیرند .