91
مجتبی خالدی، سخنگوی سازمان اورژانس کشور در ارتباط با جزئیات تصادف تریلی و پژو ۴۰۵ گفت: این حادثه حوالی ساعت ۲۰:۱۰ امشب در حور چهاربرکه - بندرعباس رخ داده است.


416
کشته و مجروح در تصادف تریلی و پژو ۴۰۵ سخنگوی سازمان اورژانس کشور از برخورد تریلی و پژو ۴۰۵ خبر داد. خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان اورژانس کشور از برخورد تریلی و پژو ۴۰۵ خبر داد.


805
منبع خبر (ایلنا) است و جستجوگر هوشمند بتانیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر محتوای آن ندارد.اگر به محتوای خبر «۱۴ کشته و مجروح در تصادف تریلی و پژو ۴۰۵» اعتراض دارید می توانید از طریق بخش تماس با ما گزارش کنید.


23
Use this form to sign up for our weekly newsletter, in order to receive Event updates, special deals, and promotional coupons in your area. We will not use your email address to send spam, and we will not provide your contact details to third parties.


460
به گزارش نامه نیوز مجتبی خالدی، سخنگوی سازمان اورژانس کشور در ارتباط با جزئیات تصادف تریلی و پژو ۴۰۵ گفت: این حادثه حوالی ساعت ۲۰:۱۰ امشب در حور چهاربرکه - بندرعباس رخ داده است.


345
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از برخورد تریلی و پژو ۴۰۵ خبر داد. مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور در گفتگو با میزان، در ارتباط با جزئیات تصادف تریلی و پژو ۴۰۵ گفت: این حادثه حوالی ساعت ۲۰:۱۰ امشب (سه شنبه) در محور ...


647
تصادف تریلی و پژو ۴۰۵ دستکم ۱۴ کشته و زخمی برجای گذاشت. خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور در ارتباط با جزئیات تصادف تریلی و پژو ۴۰۵ در محور بندرعباس: این حادثه در محور چهاربرکه -بندرعباس رخ داده است.


764
به گزارش پارس نیوز، . مجتبی خالدی، سخنگوی سازمان اورژانس کشور در ارتباط با جزئیات تصادف تریلی و پژو ۴۰۵ گفت: این حادثه حوالی ساعت ۲۰:۱۰ امشب در حور چهاربرکه - بندرعباس رخ داده است.


606
محتوای خبر «۱۴ کشته و مجروح در تصادف تریلی و پژو» را در سایت «برترین ها» ببینید اخبار مرتبط عصر خودرو 14 کشته و مجروح در تصادف تریلی و پژو


839
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از برخورد تریلی و پژو ۴۰۵ خبر داد. به گزارش ایلنا، مجتبی خالدی، سخنگوی سازمان اورژانس کشور در ارتباط با جزئیات تصادف تریلی و پژو ۴۰۵ گفت: این حادثه حوالی ساعت ۲۰:۱۰ امشب در حور چهاربرکه ...