424
شما مخاطبانی که دوست دارید صدایتان از رادیو پخش شود، شما کتاب خوانها، شنوندگانی که به دوستانتان کتاب هدیه می دهید و به اطرافیان کتاب پیشنهاد می کنید؛ شما می توانید صدای کتاب باشید.


395
به گزارش ایکنا، پردیس سینمایی کورش با همکاری شبکه رادیویی تهران برنامه (پارک شهر) از کتاب خوان‌ها و علاقه‌مندان دعوت به‌عمل آورده است، تا بخشی از کتاب مورد علاقه خود را بخوانند و صدایشان را از رادیو تهران بشنوند.


580
به گزارش شبکه خبری ایرانا به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، پردیس سینمایی کورش با همکاری شبکه رادیویی تهران در برنامه «پارک شهر» از علاقه مندان به کتاب دعوت کرده است تا صدای کتاب باشند.


976
تهران (پانا) - پردیس سینمایی کورش با همکاری شبکه رادیویی تهران برنامه (پارک شهر) از علاقه مندان دعوت به عمل آورده تا صدای کتاب باشند.


135
کتاب بخوانید و صدایتان را از رادیو تهران بشنوید علاقه مندان به کتاب می توانند در برنامه «پارک شهر» صدای کتاب باشند.


481
کتاب بخوانید و صدایتان را از رادیو تهران بشنوید علاقه مندان به کتاب می توانند در برنامه «پارک شهر» صدای کتاب باشند.


975
کتاب بخوانید و صدایتان را از رادیو تهران بشنوید به گزارش شفاف به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، پردیس سینمایی کورش با همکاری شبکه رادیویی تهران در برنامه «پارک شهر» از علاقه مندان به کتاب ...


7
کتاب بخوانید و صدایتان را از رادیو تهران بشنوید خبرگزاری میزان- پردیس سینمایی کورش با همکاری شبکه رادیویی تهران برنامه (پارک شهر) از علاقه مندان دعوت به عمل آورده تا صدای کتاب باشند.


356
آخرین مطالب . همکاری 20 کمیته اجرایی در جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان/ اجرای جشن شاد پیمایی فردا در همدان


693
گروه هنر ــ پردیس سینمایی کورش با همکاری شبکه رادیویی تهران برنامه (پارک شهر) از علاقه‌مندان دعوت به عمل آورده تا صدای کتاب باشند.