69
نخستین همایش ملی اقتصاد مقاومتی با حضور جمعی از مسئولان و صاحب نظران کشور روز پنجشنبه، بیست و هشتم اردیبهشت ماه سال 1391 در سالن شهید بهرامی دانشگاه علم وصنعت ایران برگزار شد.


693
این هم که ما خیال کنیم انقلاب بدون نظام معنی میدهد، یک خطای دیگری است که از آن طرف، بعضی تصوّر میکنند انسان باید به همه چیز، به همه‌ی حوادث، به همه‌ی بخشهای نظام اسلامی زبان اعتراض و انتقاد و ...


13
عنوان مقاله: نقش مدیریت مالی در سرمایه گذاریها و پروژه های معدنی مولف: رضا محمودی و حمیده میرابوالحسنی (کارشناس ارشد مهندسی معدن ، بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ، R-Mahmoudi@hotmail.com )


497
... در دانش و حل مسائل و ... است؛ یک محدودیت برای پیش ... مانند دولت و نظام های ...


930
با کلیک بر روی اشتراک در بخش زیر تازه ترین کتاب ها و مقالات سایت را در ایمیل تان دریافت کنید


634
وب سایت خبرگزاری جمهوری اسلامی::ایرنا:: آخرین رخداد های ایران و جهان در حوزه های سیاسی ,اقتصادی ,اجتماعی, ورزشی, فرهنگی, هنری, علمی و ..


841
جنگ؛ موسیقی متن آمریکایی در تمام مدتی که بازی‌های سیاسی غرب در حال اجرا است، دائماً سر و صدای امکان وقوع جنگ همچون موسیقی متن به گوش می‌رسد.


589
قوه مجریه. این قوه مسؤولیت اجرای قوانین را برعهده دارد و معمولاً از دولت و سازمانهایی که تحت نظر دولت به اجرای قوانین می‌پردازند تشکیل می‌شود.


214
نمونه آموزش #سکس به کودکان طبق سند۲۰۳۰ یونسکو که دولت روحانی آن را امضا کرد و #رهبری مانع آن شد.


524
این نوشته پاسخی است کوتاه به درج مطلبی با عنوان “جمهوری اسلامی غایب همیشگی” در وبگاه الف که مدتی پیش منتشر شد و در آن نویسنده به نقد عدم پرداخت به مسائل جمهوری اسلامی در فضای نخبگانی پرداخته ...