136
به گزارش فارس، «سارا سندرز»، سخنگوی کاخ سفید در کنفرانس خبری روز دوشنبه گفت دولت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در حال بررسی گزینه‌ها برای واکنش به قتل «جمال خاشقچی»، روزنامه‌نگار منتقد سعودی است.


853
کاخ سفید: گزینه‌ها برای واکنش به قتل خاشقچی را بررسی می‌کنیم سخنگوی کاخ سفید گفت که دولت آمریکا در حال بررسی گزینه‌ها برای واکنش به قتل روزنامه‌نگار منتقد سعودی است.


163
به گزارش شبکه اطلاع رسانی تدبیر و امید، «سارا سندرز»، سخنگوی کاخ سفید در کنفرانس خبری گفت دولت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در حال بررسی گزینه‌ها برای واکنش به قتل «جمال خاشقچی»، روزنامه‌نگار منتقد سعودی است.


891
کاخ سفید: گزینه ها برای واکنش به قتل خاشقچی را بررسی می کنیم دریافت خبر : دوشنبه 07 آبان 1397 ساعت 22:21 سخنگوی کاخ سفید گفت که دولت آمریکا در حال بررسی گزینه ها برای واکنش به قتل روزنامه نگار منتقد سعودی است.


383
دولت در حال بررسی گزینه‌های مختلفی است و ما تصمیم خود را در این باره اعلام خواهد کرد.


952
«سارا سندرز»، سخنگوی کاخ سفید در کنفرانس خبری روز دوشنبه گفت دولت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در حال بررسی گزینه‌ها برای واکنش به قتل «جمال خاشقچی»، روزنامه‌نگار منتقد سعودی است.


446
کاخ سفید: گزینه ها برای واکنش به قتل خاشقچی را بررسی می کنیم. سخنگوی کاخ سفید گفت که دولت آمریکا در حال بررسی گزینه ها برای واکنش به قتل روزنامه نگار منتقد سعودی است. ...