126
کاخ سفید: پوتین در هک ایمیل‌ مقام‌های آمریکایی نقش داشته است دولت اوباما اعلام کرد که رئیس جمهور روسیه شخصا ...


890
کاخ سفید: پوتین در هک ایمیل‌ مقام‌های آمریکایی نقش داشته است ... ادعاهای مربوط به دخالت روسیه در انتخابات آمریکا، موجب تشدید تنش بین مسکو و واشنگتن شده است.


245
باراک اوباما دستور داده است که هک ایمیل‌های حزب دموکرات و نقش احتمالی روسیه در این زمینه بررسی شود. او ...


147
من به هیچ کس در کاخ سفید اعتماد ندارم و با شما کاملا صادق هستم. وی افزود: من معمولا محافظت شده هستم. اما این به این معنا نیست که به همگان در کاخ سفید اعتماد دارم.


879
و یا باید شاهد تنش های بیشتر میان آمریکا و روسیه باشیم؟ آیا ماه عسل ترامپ و پوتین آغاز شده است؟ فارسی


49
سخنگوی ریاست جمهوری روسیه اتهامات آمریکا به مسکو درباره دخالت مستقیم پوتین در هک سامانه انتخابات ریاست ...


804
رهبر انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به اظهارات آقای پوتین در خصوص برجام اشاره کردند و گفتند: جمهوری اسلامی ایران تاکنون به تعهدات خود در برجام پایبند بوده است اما اروپایی ها به وظایف ...


636
در شرایطی که کارشناسان و برخی مقام های آمریکایی این افشاگری را به روسیه نسبت دادند، کاخ کرملین هر نوع دخالت در امور داخلی آمریکا را مردود دانسته است.


266
معاون دادستان کل ایالات متحده روز جمعه رسما علیه تعدادی از مقام‌های نظامی روسیه، که در هک کامپیوترهای حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا نقش داشتند، اعلام جرم کرد.


709
مقام‌های آمریکایی مذکور بازداشت نشدند و به کار خود در کاخ سفید تا به امروز ادامه داده‌اند هر چند که تحت نظارت دقیق قرار گرفته‌اند. البته که ترامپ در جریان این دیدارها بوده است.