252
کاخ سفید: پوتین در هک ایمیل‌ مقام‌های آمریکایی نقش داشته است دولت اوباما اعلام کرد که رئیس جمهور روسیه شخصا ...


441
کاخ سفید: پوتین در هک ایمیل‌ مقام‌های آمریکایی نقش داشته است ... ادعاهای مربوط به دخالت روسیه در انتخابات آمریکا، موجب تشدید تنش بین مسکو و واشنگتن شده است.


950
باراک اوباما دستور داده است که هک ایمیل‌های حزب دموکرات و نقش احتمالی روسیه در این زمینه بررسی شود. او ...


421
من به هیچ کس در کاخ سفید اعتماد ندارم و با شما کاملا صادق هستم. وی افزود: من معمولا محافظت شده هستم. اما این به این معنا نیست که به همگان در کاخ سفید اعتماد دارم.


305
و یا باید شاهد تنش های بیشتر میان آمریکا و روسیه باشیم؟ آیا ماه عسل ترامپ و پوتین آغاز شده است؟ فارسی


303
سخنگوی ریاست جمهوری روسیه اتهامات آمریکا به مسکو درباره دخالت مستقیم پوتین در هک سامانه انتخابات ریاست ...


241
رهبر انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به اظهارات آقای پوتین در خصوص برجام اشاره کردند و گفتند: جمهوری اسلامی ایران تاکنون به تعهدات خود در برجام پایبند بوده است اما اروپایی ها به وظایف ...


566
در شرایطی که کارشناسان و برخی مقام های آمریکایی این افشاگری را به روسیه نسبت دادند، کاخ کرملین هر نوع دخالت در امور داخلی آمریکا را مردود دانسته است.


907
معاون دادستان کل ایالات متحده روز جمعه رسما علیه تعدادی از مقام‌های نظامی روسیه، که در هک کامپیوترهای حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا نقش داشتند، اعلام جرم کرد.


466
مقام‌های آمریکایی مذکور بازداشت نشدند و به کار خود در کاخ سفید تا به امروز ادامه داده‌اند هر چند که تحت نظارت دقیق قرار گرفته‌اند. البته که ترامپ در جریان این دیدارها بوده است.