888
نکته جالب، جهت گیری این فیلم هاست. نادری، کیارستمی با همین فیلم ها سبک فیلمسازی شان را قوام بخشیدند و شاپور ق4ریب با ساخت دو فیلم «هفت تیرهای چوبی» و «سه ماه تعطیلی» بهترین فیلم های زندگی اش را ساخت.


929
جشنواره کن روز 20 مه رسما شصت و پنج ساله می‌شود و به همین مناسبت برنامه‌های ویژه در نظر گرفته شده است.


507
نمایش دو فیلم «پنج» و «دَه» کیارستمی در جشنواره بین‌المللی فیلم «سه قاره» فرانسه. امیر حسین صادقی آبان ۲۷, ۱۳۹۷


66
خبرگزاری آریا- گروه های شرکت کننده در هشتمین جشنواره موسیقی نواحی کرمان معرفی شدند. به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی احمد سعیدی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان در ...


421
«پنج» و «دَه» کیارستمی د‌‌‌ر جشنواره سه قاره د‌‌ستگیری ۱۹ نفر از د‌‌لالان پتروشیمی خط کشی صنعتی و سنتی د‌‌‌‌ر فهرست آسیب رسان سلامت


404
اولین جایزه خارجی وی با فیلم «تجربه» و در جشنواره فیلم جیفونی در سال ١٣۵٣ بود. از ٧٧ جایزه جهانی کیارستمی، ۴٢ جایزه برای فیلم‌ها و ٣۵ جایزه با عنوان یک عمر دستاورد هنری بوده است.


91
«پنج» و «دَه» کیارستمی در جشنواره سه قاره برنامه‌های هشتمین جشن کتاب سال سینمایی ساچمه در سر محیط بان ماند


36
اگر اين خواب را يكي از مقربان و نزديكان سلطان بيند فرزندش شاه شود. حضرت امام جعفر صادق فرمايد: ديدن ماه بر هفده وجه است. اول: پادشاه. دوم: وزير. سوم: نديم. چهارم: رئيس. پنجم: شرف و جاه. ششم: كنيزك.


546
کیارستمی در ۱۹۹۲ فیلم زندگی و دیگر هیچ را ساخت و برنده جایزه بخش نوعی نگاه در چهل و پنجمین جشنواره فیلم کن شد. به بیان منتقدین، این فیلم یکی از سه‌گانهٔ کوکر یا سه‌گانهٔ زلزله بود.


917
جشنواره فیلم فجر مهمترین جشنواره سینمایی ایران است که از سال ۱۳۶۱ تاکنون برگزار می‌گردد. این جشنواره توسط بنیاد سینمایی فارابی و زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.