186
پایان کارنامه فوتبالی دروگبا با شکست در فینال دیدیه دروگبا، ستاره سابق باشگاه چلسی، آخرین دیدارش در میادین فوتبال را شب گذشته با شکست مقابل لوئیسویل سیتی در فینال جام USL Cup پشت سر گذاشت.


875
در دیدار بامداد امروز، نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید ولی نیمه دوم با گلزنی میزبان همراه شد تا پایان کار دروگبا بدون جام باشد.


421
پایان کارنامه فوتبالی دروگبا با شکست در فینال دیدیه دروگبا، ستاره سابق باشگاه چلسی، آخرین دیدارش در میادین فوتبال را شب گذشته با شکست مقابل لوئیسویل سیتی در فینال جام usl cup پشت سر گذاشت.


629
به گزارش "ورزش سه"، تیم فنیکس رایزینگ که دیدیه دروگبا در آن توپ می‌زند، با گل نیمه دوم لوئیسویل در فینال جام usl متحمل شکست شد و جام را از دست داد.


884
به گزارش “ورزش سه”، تیم فنیکس رایزینگ که دیدیه دروگبا در آن توپ می‌زند، با گل نیمه دوم لوئیسویل در فینال جام usl متحمل شکست شد و جام را از دست داد.


240
دیدیه دروگبا، ستاره سابق باشگاه چلسی، آخرین دیدارش در میادین فوتبال را شب گذشته با شکست مقابل لوئیسویل سیتی در فینال جام USL Cup پشت سر گذاشت.


413
پایان کارنامه فوتبالی دروگبا با شکست در فینال ورزش سه - 1 روز قبل پایان دوران بازیگری دروگبا با شکستی تلخ مشرق - 23 ساعت قبل


65
پایان کارنامه فوتبالی دروگبا با شکست در فینال منبع خبر: ورزش سه خداحافظی دیدیه دروگبا با فوتبال


244
دیدیه دروگبا ستاره سابق تیم ملی ساحل عاج و باشگاه چلسی در ۴۰ سالگی پس از شکست در فینال usl به طور رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.


654
پایان کارنامه فوتبالی دروگبا با شکست در فینال سایر عناوین . آخرین عناوین سرویس ...