803
پایان کارنامه فوتبالی دروگبا با شکست در فینال دیدیه دروگبا، ستاره سابق باشگاه چلسی، آخرین دیدارش در میادین فوتبال را شب گذشته با شکست مقابل لوئیسویل سیتی در فینال جام USL Cup پشت سر گذاشت.


256
در دیدار بامداد امروز، نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید ولی نیمه دوم با گلزنی میزبان همراه شد تا پایان کار دروگبا بدون جام باشد.


801
پایان کارنامه فوتبالی دروگبا با شکست در فینال دیدیه دروگبا، ستاره سابق باشگاه چلسی، آخرین دیدارش در میادین فوتبال را شب گذشته با شکست مقابل لوئیسویل سیتی در فینال جام usl cup پشت سر گذاشت.


511
به گزارش "ورزش سه"، تیم فنیکس رایزینگ که دیدیه دروگبا در آن توپ می‌زند، با گل نیمه دوم لوئیسویل در فینال جام usl متحمل شکست شد و جام را از دست داد.


5
به گزارش “ورزش سه”، تیم فنیکس رایزینگ که دیدیه دروگبا در آن توپ می‌زند، با گل نیمه دوم لوئیسویل در فینال جام usl متحمل شکست شد و جام را از دست داد.


24
دیدیه دروگبا، ستاره سابق باشگاه چلسی، آخرین دیدارش در میادین فوتبال را شب گذشته با شکست مقابل لوئیسویل سیتی در فینال جام USL Cup پشت سر گذاشت.


638
پایان کارنامه فوتبالی دروگبا با شکست در فینال ورزش سه - 1 روز قبل پایان دوران بازیگری دروگبا با شکستی تلخ مشرق - 23 ساعت قبل


527
پایان کارنامه فوتبالی دروگبا با شکست در فینال منبع خبر: ورزش سه خداحافظی دیدیه دروگبا با فوتبال


121
دیدیه دروگبا ستاره سابق تیم ملی ساحل عاج و باشگاه چلسی در ۴۰ سالگی پس از شکست در فینال usl به طور رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.


659
پایان کارنامه فوتبالی دروگبا با شکست در فینال سایر عناوین . آخرین عناوین سرویس ...