202
قانون مالیات بر درآمد برای سال ۲۰۱۸ یکی از جنجال برانگیزترین قوانین در اردن در سایه بحران اقتصادی در این کشور و افزایش بیکاری است و این قانون دولت سابق به ریاست هانی الملقی را ساقط کرد.


546
به گزارش ایسنا، قانون مالیات بر درآمد برای سال ۲۰۱۸ یکی از جنجال‌برانگیزترین قوانین در اردن در سایه بحران اقتصادی در این کشور و افزایش بیکاری است و این قانون دولت سابق به ریاست هانی الملقی را ساقط کرد.


412
پارلمان اردن پیش‌نویس اصلاح شده قانون جنجال برانگیز مالیات بر درآمد برای سال ۲۰۱۸ را به رغم مخالفت بیشتر مردم این کشور، تصویب کرد.


854
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، مجلس نمایندگان اردن در نشست دیشب خود اصلاحیه پیش‌نویس قانون مالیات بر درآمد را که شامل افزایش سهم مالیات افراد و شرکت‌هاست، تصویب کرد.


406
العالم _ اردن. مجلس نمایندگان اردن در نشست دیشب خود اصلاحیه پیش‌نویس قانون مالیات بر درآمد را که شامل افزایش سهم مالیات افراد و شرکت‌هاست، تصویب کرد.


781
مجلس نمایندگان اردن با اصلاحیه پیش‌نویس قانون جنجالی مالیات بر درآمد، موافقت کرد؛ قانونی که سبب اعتراض‌های مردمی و انحلال دولت قبل شد.


524
دولت اردن روز چهارشنبه از تصویب پیش‌نویس اصلاح شده قانون مالیات بر درآمد خبر داد و مجلس نمایندگان اردن نیز اعلام کرد که این طرح را به کمیته اقتصاد و سرمایه‌گذاری ارجاع داده است.


910
بر اساس پیش‌نویس قانونی که تصویب شده است، مالیات بر درآمد افراد عادی که درآمد خالص سالانه آن‌ها کمتر از ۳۰۰ هزار دینار (۴۲۰ هزار دلار) است،‌ شامل پنج درصد از هر دینار از پنج هزار دینار اول ...


8
پارلمان اردن به پیش‌نویس قانون جنجالی «مالیات بر درآمد» رأی داد سایر عناوین آخرین عناوین سرویس


805
خبر فوری : پارلمان اردن پیش نویس قانون جنجالی مالیات بر درآمد را تصویب کرد ایسنا : پارلمان اردن پیش نویس اصلاح شده قانون جنجالی مالیات بر درآمد را تصویب کرد