105
وزیر خارجه انگلیس وارد تهران شد «جرمی هانت» وزیر خارجه انگلیس به منظور دیدار و گفت و گو با محمد جواد ظریف و برخی مقامات کشورمان در رأس یک هیأت سیاسی وارد تهران شد.


16
وزیر خارجه انگلیس وارد تهران شد دریافت خبر : دوشنبه 28 آبان 1397 ساعت 9:44 وزیر خارجه انگلیس به منظور انجام سفری یک روزه و ملاقات با مقامات کشورمان به تهران آمد.


88
به‌ گزارش ‌ایسنا، وزیر امور خارجه انگلیس به منظور دیدار با همتای ایرانی خود و تعدادی دیگر از مقامات کشورمان در راس یک هیات سیاسی وارد تهران شد.


179
وزیر امور خارجه انگلیس در راس یک هیات بلند پایه سیاسی وارد تهران شد. به گزارش خبرگزاری سروش، وزیر امور خارجه انگلیس به منظور دیدار با همتای ایرانی خود و تعدادی دیگر از مقامات کشورمان در راس یک هیات بلند پایه سیاسی وارد ...


957
وزیر امور خارجه انگلیس بامداد دوشنبه با دستور کار آینده بر جام وارد تهران شد. جرمی هانت، در جریان سفر به تهران ظهر امروز با محمد جواد ظریف دیدار و رایزنی خواهد کرد.


86
وزیر خارجه انگلیس وارد تهران شد «جرمی هانت» وزیر خارجه انگلیس به منظور دیدار و گفت و گو با «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه و برخی مقامات کشورمان صبح امروز(دوشنبه) در صدر یک هیأت سیاسی وارد ...


648
به گزارش اسپوتنیک با استناد به رسانه های داخلی ایران، وزیر خارجه انگلیس روز 19 نوامبر وارد تهران شد.


628
وزیر خارجه انگلیس به منظور دیدار و گفت وگو با برخی مقامات کشورمان در رأس یک هیأت سیاسی وارد تهران شد. - " جرمی هانت وزیر خارجه انگلیس به منظور دیدار و گفتگو با محمد جواد ظریف و برخی مقامات ...


755
به‌ گزارش ‌ایسنا، وزیر امور خارجه انگلیس به منظور دیدار با همتای ایرانی خود و تعدادی دیگر از مقامات کشورمان در راس یک هیات سیاسی وارد تهران شد.


247
وزیر امور خارجه انگلیس به منظور دیدار با همتای ایرانی خود و تعدادی دیگر از مقامات کشورمان در راس یک هیات سیاسی وارد تهران شد.