858
وزیر خارجه انگلیس وارد تهران شد «جرمی هانت» وزیر خارجه انگلیس به منظور دیدار و گفت و گو با محمد جواد ظریف و برخی مقامات کشورمان در رأس یک هیأت سیاسی وارد تهران شد.


191
وزیر خارجه انگلیس وارد تهران شد دریافت خبر : دوشنبه 28 آبان 1397 ساعت 9:44 وزیر خارجه انگلیس به منظور انجام سفری یک روزه و ملاقات با مقامات کشورمان به تهران آمد.


885
به‌ گزارش ‌ایسنا، وزیر امور خارجه انگلیس به منظور دیدار با همتای ایرانی خود و تعدادی دیگر از مقامات کشورمان در راس یک هیات سیاسی وارد تهران شد.


993
وزیر امور خارجه انگلیس در راس یک هیات بلند پایه سیاسی وارد تهران شد. به گزارش خبرگزاری سروش، وزیر امور خارجه انگلیس به منظور دیدار با همتای ایرانی خود و تعدادی دیگر از مقامات کشورمان در راس یک هیات بلند پایه سیاسی وارد ...


659
وزیر امور خارجه انگلیس بامداد دوشنبه با دستور کار آینده بر جام وارد تهران شد. جرمی هانت، در جریان سفر به تهران ظهر امروز با محمد جواد ظریف دیدار و رایزنی خواهد کرد.


260
وزیر خارجه انگلیس وارد تهران شد «جرمی هانت» وزیر خارجه انگلیس به منظور دیدار و گفت و گو با «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه و برخی مقامات کشورمان صبح امروز(دوشنبه) در صدر یک هیأت سیاسی وارد ...


943
به گزارش اسپوتنیک با استناد به رسانه های داخلی ایران، وزیر خارجه انگلیس روز 19 نوامبر وارد تهران شد.


321
وزیر خارجه انگلیس به منظور دیدار و گفت وگو با برخی مقامات کشورمان در رأس یک هیأت سیاسی وارد تهران شد. - " جرمی هانت وزیر خارجه انگلیس به منظور دیدار و گفتگو با محمد جواد ظریف و برخی مقامات ...


64
به‌ گزارش ‌ایسنا، وزیر امور خارجه انگلیس به منظور دیدار با همتای ایرانی خود و تعدادی دیگر از مقامات کشورمان در راس یک هیات سیاسی وارد تهران شد.


169
وزیر امور خارجه انگلیس به منظور دیدار با همتای ایرانی خود و تعدادی دیگر از مقامات کشورمان در راس یک هیات سیاسی وارد تهران شد.