663
وزیر بهداشت یمن روز شنبه در گفت وگو با شبکه المیادین با اعلام اینکه دستکم سه میلیون کودک یمنی از سوء تغذیه شدید رنج می برند تصریح کرد در حال حاضر از هر سه کودک یمنی یک کودک دچار سوء تغذیه است به گزارش خبرگزاری آریا طه ...


553
بیش از ۲ میلیون کودک در یمن از سوء تغذیه شدید رنج می‌برند+فیلم جنگ بی پایان در یمن باعث شده تا هزاران کودک در این کشور از نبود مواد غذایی کافی رنج ببرند.


51
3 میلیون کودک یمنی دچار سوء تغذیه هستند خبر دیگر اینکه وزیر بهداشت یمن تاکید کردسه میلیون کودک یمنی از مشکل سوء تغذیه رنج می برند.


443
خبر دیگر اینکه وزیر بهداشت یمن تأکید کرد سه‌میلیون کودک یمنی از مشکل سوء‌ تغذیه رنج می‌برند.


500
یونیسف: یک‌میلیون و ۸۰۰هزار کودک یمنی از سوء‌تغذیه شدید رنج می‌برند صندوق کودکان سازمان ملل متحد در ...


395
حدود ۱.۸ میلیون کودک و ۱.۱ میلیون زن باردار از سوء تغذیه در یمن رنج می برد. بیش از ۴۰۰ هزار کودک از سوء تغذیه حاد در یمن رنج می برند.


799
بر اساس این گزارش یک میلیون و 800 هزار کودک از سوء تغذیه شدید رنج می‌برند و حدود 400 هزار نفر برای زنده ماندن به درمان فوری نیاز دارند.


750
مدیر منطقه ای سازمان بهداشت جهانی به وخامت اوضاع کودکان و زنان باردار در یمن اشاره کرد.


919
حدود 1.8 میلیون کودک و 1.1 میلیون زن باردار از سوء تغذیه در یمن رنج می برد. بیش از 400 هزار کودک از سوء تغذیه حاد در یمن رنج می برند.


345
یونیسف: دو میلیون کودک سودانی از سوء تغذیه شدید رنج می برند واضح آرشیو وب فارسی:ایرنا: یونیسف: دو میلیون کودک سودانی از سوء تغذیه شدید رنج می برند تهران – ایرنا – صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) روز ...