993
کاخ سفید در واکنش به صحبت رئیس‌جمهور روسیه درباره دعوت او از همتای آمریکایی برای سفر به مسکو گفت که «دونالد ترامپ» در صورت دریافت دعوت رسمی، مشکلی با انجام این سفر ندارد.


888
به گزارش مشرق ، ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه با شبکه تلویزیونی «اِی‌بی‌سی نیوز» درباره احساس خود از ازدواجش سخن گفته است.


868
واکنش کاخ سفید به این اظهارنظر در حالی صورت گرفته که جنجال‌ها در آمریکا درباره دیدار ترامپ با پوتین در «هلسینکی» فنلاند و ادعای دخالت مسکو در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و تبانی کارزار ...


840
روز گذشته همچنین کاخ‌سفید اعلام کرد، ترامپ در جریان سفر به بوینس‌آیرس، برنامه‌ای برای ملاقات با محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان ندارد.


795
ترامپ، پوتین را به واشنگتن دعوت کرد با تهدید! به گزارش خبرگزاری رویترز، سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد رئیس جمهور آمریکا امروز از مشاور امنیت ملی خود خواسته است ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را پاییز به واشنگتن دعوت کند.


727
به گزارش مشرق، « دونالد ترامپ »، رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه اعلام کرد دیدار با « ولادیمیر پوتین »، رئیس جمهور روسیه را به دلیل امتناع مسکو از تحویل شناورهای اوکراین لغو کرده است.


166
به گزارش مشرق ، جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید می‌گوید که کشورش از ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه برای سفر به واشنگتن دعوت به عمل آورده است.


925
ترامپ به عنوان اولین سفر خارجی خود پس از ورود به کاخ سفید، روز شنبه به همراه همسرش … ترامپ و سران عرب در ریاض اعلام کرد و به شدت به این موضوع واکنش نشان داد.


443
به گزارش روزپلاس؛ دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در حالی روز پنجشنبه از لغو این نشست خبر داد که قرار بود دو روز بعد در حاشیه اجلاس گروه 20 در پایتخت آرژانتین با ولادیمیر پوتین همتای روس خود دیدار کند.


290
سخنگوی کاخ سفید پیروزی جمهوریخواهان بر سنای آمریکا را تبریک گفت و آن را شبی بزرگ برای دونالد ترامپ خواند.