10
کاخ سفید در واکنش به صحبت رئیس‌جمهور روسیه درباره دعوت او از همتای آمریکایی برای سفر به مسکو گفت که «دونالد ترامپ» در صورت دریافت دعوت رسمی، مشکلی با انجام این سفر ندارد.


677
به گزارش مشرق ، ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه با شبکه تلویزیونی «اِی‌بی‌سی نیوز» درباره احساس خود از ازدواجش سخن گفته است.


53
واکنش کاخ سفید به این اظهارنظر در حالی صورت گرفته که جنجال‌ها در آمریکا درباره دیدار ترامپ با پوتین در «هلسینکی» فنلاند و ادعای دخالت مسکو در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و تبانی کارزار ...


703
روز گذشته همچنین کاخ‌سفید اعلام کرد، ترامپ در جریان سفر به بوینس‌آیرس، برنامه‌ای برای ملاقات با محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان ندارد.


246
ترامپ، پوتین را به واشنگتن دعوت کرد با تهدید! به گزارش خبرگزاری رویترز، سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد رئیس جمهور آمریکا امروز از مشاور امنیت ملی خود خواسته است ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را پاییز به واشنگتن دعوت کند.


394
به گزارش مشرق، « دونالد ترامپ »، رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه اعلام کرد دیدار با « ولادیمیر پوتین »، رئیس جمهور روسیه را به دلیل امتناع مسکو از تحویل شناورهای اوکراین لغو کرده است.


464
به گزارش مشرق ، جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید می‌گوید که کشورش از ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه برای سفر به واشنگتن دعوت به عمل آورده است.


852
ترامپ به عنوان اولین سفر خارجی خود پس از ورود به کاخ سفید، روز شنبه به همراه همسرش … ترامپ و سران عرب در ریاض اعلام کرد و به شدت به این موضوع واکنش نشان داد.


356
به گزارش روزپلاس؛ دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در حالی روز پنجشنبه از لغو این نشست خبر داد که قرار بود دو روز بعد در حاشیه اجلاس گروه 20 در پایتخت آرژانتین با ولادیمیر پوتین همتای روس خود دیدار کند.


276
سخنگوی کاخ سفید پیروزی جمهوریخواهان بر سنای آمریکا را تبریک گفت و آن را شبی بزرگ برای دونالد ترامپ خواند.