66
پیش از اعلام رسمی بازگشت دومین دور تحریم‌های ایران، بعضی رسانه‌های آمریکایی گزارش دادند که علاوه بر ادامه دسترسی ایران به خدمات بین بانکی موسوم به...


712
وزارت خارجه عراق به اظهارات مداخله جویانه سفارت آمریکا در این کشور درباره تحمیل تحریم‌های یکجانبه علیه ایران و نیروهای حشد شعبی واکنش نشان داد.


136
شنبه ، 12 آبان 1397 ، 09:28 در حالی که به‌دلیل انتشار آمارهای قوی از بازار کار آمریکا ارزش دلار اندکی افزایش یافته است، قیمت طلا روز جمعه کاهش داشت، اما همچنان در مسیر پنجمین افزایش هفتگی متوالی باقی ماند.


950
استفان والت نظریه پرداز برجسته در فارین پالسی بررسی کرد: چرا سقوط نفوذ آمریکا خبر بدی نیست؟ این هفته دیوید ایگنیشس در واشنگتن پست ، یادداشتی در مورد کاهش « نفوذ » آمریکا در خاورمیانه به نگارش در آورد.


346
قبل از تصویب cft در مجلس به مخالفان این لایحه گفتیم اگر مسئولی، مسئولیت رد cft بپذیرد ما نیز به این لایحه رای منفی خواهیم داد و آن را رد می‌کنیم.


520
نوشیدنی ایرانی‌ها دیگر محدود به نوشابه‌های شیشه‌یی نوستالژیک نیست و نوشابه‌ها هم خودشان دیگر محدود به یکی دو برند معروف مثل پپسی یا کوکاکولا نیستند.


27
رئیس جمهور در آستانه روز‌های پایانی ماه صفر، سالروز رحلت حضرت ختمی مرتبت، فخر جهانیان،...


347
کدخدایی: برای رفع اشکالات سی‌اف‌تی به مجلس کمک می‌کنیم . سخنگوی شورای نگهبان گفت: منتظر نظر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز بودیم، این نظر دیروز شنبه (۱۲ آبان) به دست شورای نگهبان رسید.


225
فرزانه شرفبافی گفت: با هر تامین‌کننده‌ای که بتواند بدون نیاز به مجوز اوفک به ایران‌ایر هواپیما بفروشد، برای تامین هواپیما مذاکره می‌کنیم.


867
رئیس کل بانک مرکزی در بخشنامه ای به شبکه بانکی خواستار پایبندی بانک ها و موسسات اعتباری به دستورالعمل های بانک مرکزی در زمینه نظام های پرداخت به ویژه سقف عمومی تراکنش ها شد.