140
در ساعت ۳ بامداد امروز یک دستگاه اتوبوس مسافربری در کیلومتر ۴۰ محور سبزوار به نیشابور واژگون شد. در این حادثه ۱۲ نفر مصدوم شدند و یک تن نیز جان خود را از دست داد، مصدومین حادثه با همکاری ...


536
یک منبع آگاه در اورژانس شاهرود گفت: واژگونی اتوبوس مسافربری با ۴۰ مسافر در محور سبزوار-شاهرود به کشته شدن شش نفر انجامید.


905
در ساعت ۳ بامداد امروز یک دستگاه اتوبوس مسافربری در کیلومتر ۴۰ محور سبزوار به نیشابور واژگون شد./ واژگونی اتوبوس در محور سبزوار به نیشابور، یک کشته و ۱۲ مجروح به جا گذاشت.


275
در این حادثه ۱۲ نفر مصدوم شدند و یک تن نیز جان خود را از دست داد، مصدومین حادثه با همکاری اورژانس به بیمارستان امدادی سبزوار منتقل شدند.


899
سبزوار- ایرنا- مسئول روابط عمومی مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: واژگونی خودرو سواری تیبا در جاده سبزوار - نیشابور یک کشته و پنج مصدوم به جا گذاشت.


954
واژگونی مرگبار اتوبوس در سبزوار/ یک کشته و ۱۲مجروح ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۹:۵۵ - کد خبر: 257763 سلامت نیوز :سخنگوی سازمان اورژانس کشور از واژگونی یک دستگاه اتوبوس خبر داد و گفت: این حادثه یک کشته بر جا گذاشت.


473
واژگونی اتوبوس در محور سبزوار به نیشابور، یک کشته و ۱۲ مجروح به جا گذاشت. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی، رئیس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی گفت: امداد رسانی به ۱۲ مصدوم ...


989
واژگونی مرگبار اتوبوس در جاده سبزوار-نیشابور. واژگونی اتوبوس در 45 کیلومتری جاده سبزوار به نیشابور یک کشته و دوازده مجروح بر جای گذاشت. ...


720
چپ کردن اتوبوس در غرب سبزوار . ایرنا: مسئول روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در خصوص این حادثه مرگبار گفت:واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور سبزوار- شاهرود منجر به مرگ 6 مسافر و مجروح شدن 23 ...


126
واژگونی مرگبار اتوبوس در سبزوار/ یک کشته و ۱۲مجروح سخنگوی سازمان اورژانس کشور از واژگونی یک دستگاه اتوبوس خبر داد و گفت: این حادثه یک کشته بر جا گذاشت.