65
وی با بیان اینکه برنامه ریزی ها را عملیاتی کنیم و سیاسی نکنیم، گفت: مدیران ما نباید مردم را نسبت به نظام و انقلاب ناامید و بدبین کنند و باید قدردان مردم باشیم.


735
شریعتمداری: ما قدیمی‌ها عادت کرده‌ایم که کار نکنیم و بیت‌المال را آتش بزنیم; واعظی: مردم را نسبت به آینده نااُمید نکنیم


99
پس باید همه در کنار هم باشیم و مردم را راحت بگذاریم. وی همچنین اظهار کرد: در حریم خصوصی مردم دخالت نکنیم و یک بار هم که شده فرمان 8 ماده‌ای امام را بخوانیم و طبق آن عمل کنیم.


812
واعظی: مردم را نسبت به آینده نااُمید نکنیم رئیس مرکز مبارزه با پولشویی وزارت اقتصاد: سال 92 درخواست ویزا دادم/هیچ درخواستی برای تابعیت یا اقامت ندادم


370
پس باید همه در کنار هم باشیم و مردم را راحت بگذاریم. وی همچنین اظهار کرد: در حریم خصوصی مردم دخالت نکنیم و یک بار هم که شده فرمان ۸ ماده‌ای امام را بخوانیم و طبق آن عمل کنیم.


679
تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند.


642
با این وجود در ماه‌های گذشته شماری از مقامات جمهوری اسلامی آشکارا نگرانی خود را نسبت به آینده‌ی جمهوری اسلامی پس از مرگ خامنه‌ای اعلام کرده‌اند.


822
مید بعیدی‌نژاد در کانال تلگرامی خود نوشت: چنانچه ترامپ و سپس وزیر خارجه آمریکا تاکید کرده‌اند، آنها قصد دارند با ایجاد فشار و تحریم و به تبع آن ایجاد نارضایتی، مردم را علیه حکومت ایران ...


772
واعظی: قیمت ارز قطعا پایین می‌آید / مردم در حد نیاز خرید کنند / ۷-۸ ماه دیگر از این شرایط عبور می‌کنیم


104
حس عمیق مورد خیانت واقع شدن ممکن است آن همسر را نسبت به ازدواجش پریشان احوال ساخته ، حس اعتماد به نفسش را از دست بدهد ، نسبت به آینده مضطرب شود و به همین آسانی افسرده و دلسرد شود.