881
یک کارشناس اقتصاد مسکن گفت: نرخ واقعی دلار ۸۵۰۰ تا ۹۰۰۰ تومان است. ولی با توجه به شرایط بازار تصور می‌کنم تا انتهای سال قیمت دلار به ۱۰ تا ۱۱ هزار تومان برسد که در آن صورت مسکن رونق می‌گیرد.


795
سلام خسته نباشید ممنون از مطالب با ارزشمندتان.اگه امکانش هست مطالبی که در مورد جامعه حسابداران است برام میل کنید.مرسی


190
نبودن عباس آخوندی در رأس وزارت راه، بهتر از بودنش نبود؟! درباره احضار علی دایی به آگاهی و نوشته اینستاگرامی او


972
اخبار سیاسی بین المللی,سیاست خارجی ایران اخبار جدید,آخرین اخبار جهان اخبار امروز اخبار ایران جهان,سیاست روزاخبار بین الملل,خبرهای روز سیاست و اخبار اقتصادی بین الملل


254
کارشناسان ترک آمریکا، ترکیه را هدف ترور اقتصادی قرار داده است. آنکاراـ ایرناـ کارشناسان سیاسی و اقتصادی ترکیه با انتشار یادداشت و مقاله در رسانه های خبری و یا گفت و گو با شبکه های تلویزیونی این کشور عنوان کردند که ...


60
وزارت دفاع افغانستان: ۵۷ شبه‌نظامی در ۱۵ ولایت افغانستان کشته‌شدند. وزارت دفاع افغانستان از کشته شدن ۵۷ شبه‌نظامی در ۱۵ ولایت این کشور طی عملیات‌های جداگانه‌ای در ۲۴ ساعت گذشته خبر دادند.


282
مجموع ارزش صادرات لوازم آرایش و مراقبت از پوست در سال 2017 برابر با 48.6 میلیارد دلار بوده است که این آمار بیانگر رشد 34.7 این بازار طی یک بازه زمانی 5 ساله(2013/ انتهای2017) است.


478
حاکمیت ایران بر جزایر سه گانه ابوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک. ریشه در دورهٔ امپراتوری‌های عیلامی، ماد، هخامنشی، اشکانی و ساسانی دارد.


127
یکی از فرمانده الحشد الشعبی( بسیج مردمی) در عراق اعلام کرد، نزدیک بود رهبر ارشد گروه تروریستی داعش در حمله موشکی ایران به شرق سوریه کشته شود.


311
مقامات سعودی در برابر تداوم باج گیری های ترامپ و هیچ انگاشتن عربستان بدون حمایت آمریکا، به سکوت همراه با نگرانی عمیق روی آورده اند.