778
نشست ترامپ با مشاورانش برای بررسی طرح "معامله قرن" ترامپ: اگر دادستان موقت تحقیقات بازرس مولر را محدود کند، دخالت نمی‌کنم


677
نشست ترامپ با مشاورانش برای بررسی طرح "معامله قرن" درگیری بی‌سابقه میان گروه‌های شورشی مورد حمایت آنکارا در عفرین


911
این برای آنها ننگ‌آور است. نباید کشورهای اسلامی خودشان را ارزان عرضه کنند که آینده‌ای ندارد. بدانید که از طرح معامله بزرگ قرن سودی نخواهید برد.


286
طرح معامله قرن طرحی بود که ترامپ اجرای آن را به 2020 موکول کرده است، آنچه موجب تعجیل در اجرای آن گردید، فاجعه خاشقچی و تلاش آمریکا برای در محاق بردن آن است.


419
ماکرون برای رونمایی از نسخه فرانسوی معامله قرن آماده است. دستیارانش گفته که نمی خواهد اجازه دهد این مسئله از دستورکار جهانی خارج شود.


101
بدران تصریح کرد، اگر ابوعمار اکنون زنده بود، قطعا در کنار رهبران گروه‌های فلسطینی در غزه بود و با پروژه صهیونیسم و معامله قرن و دیگر طرح‌ها و توطئه‌های دشمنان مقابله می‌کرد.


975
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا و مشاوران عالی او در زمینه امنیت ملی و سیاست خارجی این هفته جلسه‌ای را با هدف بررسی طرح دولت آمریکا برای سازش بین ...


434
کنم و در ادامه با چرب زبانی و طرح دوستی تلاش می کردم تا اعتماد رانندگان را جلب کرده و آنها را فریب دهم.


433
در گروه سایر فرآورده های پالایشگاهی هم بنزین با 54 سنت افزایش گالنی 206 دلار و 39 سنت معامله شد، نفت کوره و گازوئیل هم افزایش هایی به ترتیب 88 سنت و 1.75 دلار را تجربه کردند.


838
یک تیکه-جدیدترین های جهان - سازمان ملل متحد با ابراز نگرانی درباره سرنوشت روزنامه نگار منتقد عربستانی، اعلام کرد که این مسأله را پیگیری خواهد کرد.