923
نشست ترامپ با مشاورانش برای بررسی طرح "معامله قرن" ترامپ: اگر دادستان موقت تحقیقات بازرس مولر را محدود کند، دخالت نمی‌کنم


362
نشست ترامپ با مشاورانش برای بررسی طرح "معامله قرن" درگیری بی‌سابقه میان گروه‌های شورشی مورد حمایت آنکارا در عفرین


864
این برای آنها ننگ‌آور است. نباید کشورهای اسلامی خودشان را ارزان عرضه کنند که آینده‌ای ندارد. بدانید که از طرح معامله بزرگ قرن سودی نخواهید برد.


398
طرح معامله قرن طرحی بود که ترامپ اجرای آن را به 2020 موکول کرده است، آنچه موجب تعجیل در اجرای آن گردید، فاجعه خاشقچی و تلاش آمریکا برای در محاق بردن آن است.


863
ماکرون برای رونمایی از نسخه فرانسوی معامله قرن آماده است. دستیارانش گفته که نمی خواهد اجازه دهد این مسئله از دستورکار جهانی خارج شود.


703
بدران تصریح کرد، اگر ابوعمار اکنون زنده بود، قطعا در کنار رهبران گروه‌های فلسطینی در غزه بود و با پروژه صهیونیسم و معامله قرن و دیگر طرح‌ها و توطئه‌های دشمنان مقابله می‌کرد.


415
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا و مشاوران عالی او در زمینه امنیت ملی و سیاست خارجی این هفته جلسه‌ای را با هدف بررسی طرح دولت آمریکا برای سازش بین ...


6
کنم و در ادامه با چرب زبانی و طرح دوستی تلاش می کردم تا اعتماد رانندگان را جلب کرده و آنها را فریب دهم.


457
در گروه سایر فرآورده های پالایشگاهی هم بنزین با 54 سنت افزایش گالنی 206 دلار و 39 سنت معامله شد، نفت کوره و گازوئیل هم افزایش هایی به ترتیب 88 سنت و 1.75 دلار را تجربه کردند.


866
یک تیکه-جدیدترین های جهان - سازمان ملل متحد با ابراز نگرانی درباره سرنوشت روزنامه نگار منتقد عربستانی، اعلام کرد که این مسأله را پیگیری خواهد کرد.