758
نخست وزیر کامبوج امروز دوشنبه در پی انتشار برخی گزارش‌ها در خصوص لابی‌گری چین برای ایجاد یک پایگاه نظامی دریایی در جنوب غرب کشورش هشدار داد که هرگز کامبوج میزبان یک پایگاه نظامی خارجی نخواهد بود.


17
نخست وزیر کامبوج امروز دوشنبه در پی انتشار برخی گزارش ها در خصوص لابی گری چین برای ایجاد یک پایگاه نظامی دریایی در جنوب غرب کشورش هشدار داد که هرگز کامبوج میزبان یک پایگاه نظامی خارجی نخواهد بود.


229
نخست وزیر کامبوج میزبانی از هرگونه پایگاه خارجی در کشورش را رد کرد (ایسنا) عالیشاه: بازی خوبی مقابل پیکان به نمایش گذاشتیم (باشگاه خبرنگاران)


804
نخست وزیر کامبوج میزبانی از هرگونه پایگاه خارجی در کشورش را رد کرد ... فاسد در دولت چین از سوی ...


850
16 دقیقه پیش نخست وزیر کامبوج میزبانی از هرگونه پایگاه خارجی در کشورش را رد کرد


386
ترامپ از تغییرات احتمالی گسترده در دولتش خبر داد نتانیاهو در تنگنا؛ احتمال تنش دوباره با غزه نخست وزیر کامبوج میزبانی از هرگونه پایگاه خارجی در کشورش را رد کرد


774
نخست وزیر عراق در جریان این تماس تلفنی بر ضرورت تقویت همکاری دوجانبه در زمینه‌های مختلف و اهمیت تداوم حمایت بین‌المللی از کشورش تاکید کرد.


571
نخست‌ وزیر انگلیس هفته گذشته پس از پایان نشست طولانی پنج‌ ساعته با اعضاء کابینه در دفتر نخست ‌وزیری اعلام کرد که دولت با پیش‌نویس توافقنامه خروج از اتحادیه اروپا موافقت کرده است.


267
9 دقیقه پیش نخست وزیر کامبوج میزبانی از هرگونه پایگاه خارجی در کشورش را رد کرد


318
ترامپ این پیام را که ساعاتی پس از سخنرانی خصمانه وزیر امورخارجه‌اش علیه ایران منتشر کرده، به‌طور کامل با حروف بزرگ نوشته است که نشانه تاکید به شمار می‌آید.