924
نخست وزیر کامبوج امروز دوشنبه در پی انتشار برخی گزارش‌ها در خصوص لابی‌گری چین برای ایجاد یک پایگاه نظامی دریایی در جنوب غرب کشورش هشدار داد که هرگز کامبوج میزبان یک پایگاه نظامی خارجی نخواهد بود.


234
نخست وزیر کامبوج امروز دوشنبه در پی انتشار برخی گزارش ها در خصوص لابی گری چین برای ایجاد یک پایگاه نظامی دریایی در جنوب غرب کشورش هشدار داد که هرگز کامبوج میزبان یک پایگاه نظامی خارجی نخواهد بود.


637
نخست وزیر کامبوج میزبانی از هرگونه پایگاه خارجی در کشورش را رد کرد (ایسنا) عالیشاه: بازی خوبی مقابل پیکان به نمایش گذاشتیم (باشگاه خبرنگاران)


616
نخست وزیر کامبوج میزبانی از هرگونه پایگاه خارجی در کشورش را رد کرد ... فاسد در دولت چین از سوی ...


96
16 دقیقه پیش نخست وزیر کامبوج میزبانی از هرگونه پایگاه خارجی در کشورش را رد کرد


93
ترامپ از تغییرات احتمالی گسترده در دولتش خبر داد نتانیاهو در تنگنا؛ احتمال تنش دوباره با غزه نخست وزیر کامبوج میزبانی از هرگونه پایگاه خارجی در کشورش را رد کرد


202
نخست وزیر عراق در جریان این تماس تلفنی بر ضرورت تقویت همکاری دوجانبه در زمینه‌های مختلف و اهمیت تداوم حمایت بین‌المللی از کشورش تاکید کرد.


535
نخست‌ وزیر انگلیس هفته گذشته پس از پایان نشست طولانی پنج‌ ساعته با اعضاء کابینه در دفتر نخست ‌وزیری اعلام کرد که دولت با پیش‌نویس توافقنامه خروج از اتحادیه اروپا موافقت کرده است.


283
9 دقیقه پیش نخست وزیر کامبوج میزبانی از هرگونه پایگاه خارجی در کشورش را رد کرد


446
ترامپ این پیام را که ساعاتی پس از سخنرانی خصمانه وزیر امورخارجه‌اش علیه ایران منتشر کرده، به‌طور کامل با حروف بزرگ نوشته است که نشانه تاکید به شمار می‌آید.