240
ارتباط با ما: کلیه علاقمندان می توانند از طریق پست الکترونیکی arh110@yahoo.com و یا با درج مطالب مورد نظر خود در ذیل بخش های مختلف از جمله بخش ارتباط با ما و یا در پایان هر مطلب، سایت را از پیشنهادات ...


591
در سازمانها ی دانش محور مشارکت در دانش ... یا منع می ... می شود. برنامه مشارکت ...


590
لطفا”نظرتون رو راجع به مطلب بالا بیان کنید.قبول دارید یا نه؟؟ رک لطفا” ! بهتره خودمو اول معرفی کنم,شاید رغبت کنید درست جواب بدید.


446
ایتنا - شبکه ملی پهنای باند استرالیا با همکاری شرکت اریکسون، در شهر ملبورن به طور آزمایشی اینترنت 5g را راه‌اندازی ‌می‌کند.


313
مقاله ای که می خوانید مطلبی است که در همایش «انسان شناسی فرهنگی و اخلاق شهروندی» که «مرکز مطالعات فرهنگی تهران» در دیماه سالجاری برگزار کرد ارائه کردم.


286
هشترود نیوز – تحقیقات جدید به مناسبت نزدیک شدن به روز بین المللی دیابت نشان می دهد که شکر بسیار مضرتر از آن چیزی است که افراد می پندارند و تاثیر منفی آن بر روی عملکرد مغز مشابه مواد مخدر است.


328
• در اعتراضات اخیر ایران نام بسیاری از شهرها و شهرستان های کوچک و فراموش شده ایران شنیده و دیده می شود که در اعتراضاتی مانند ۸۸ عملا نظاره گر معترضان در پایتخت و شهرهای بزرگ بودند.


349
اطلاعیه شماره یک بانک مرکزی؛ دارندگان ارز تا آخر فروردین مهلت فروش یا سپرده گذاری دارند


932
قانون برنامه پنجساله ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران (مصوب 14/12/1395 مجلس شورای اسلامی)


180
مزار پژمان بختیاری قطعه قدیمی ۸ دربهشت زهرا . منبع: کتاب زندگی و اشعار پژمان بختیاری، پژوهش و گردآوری رضا بهرامی دشتکی، نشر سامان دانش، تهران، بهمن ماه ۱۳۹۴٫ (مجموعه ای جامع در خصوص زندگی شاعر ...