431
نرم‌افزار Outlook یکی از پرطرفدارترین نرم‌افزارهای مدیریت ایمیل به شمار می‌رود که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد.


724
نحوه اتصال ایمیل شرکتی به "Outlook" دریافت خبر : دوشنبه 21 آبان 1397 ساعت 12:4 نرم افزار Outlook یکی از پرطرفدارترین نرم افزارهای مدیریت ایمیل به شمار می رود که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد.


379
جهت اتصال ایمیل شرکتی به نرم‌افزار Outlook ابتدا باید یک ایمیل در سیستم مدیریت‌هاست خود ایجاد کنید. همراه ما باشید تا با استفاده از مراحل زیر بتوانید ایمیل شرکتی خود را به نرم‌افزار مدیریت ایمیل Outlook متصل کنید.


963
نحوه اتصال ایمیل شرکتی به "Outlook" نرم‌افزار Outlook یکی از پرطرفدارترین نرم‌افزارهای مدیریت ایمیل به شمار می‌رود که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد.


735
نحوه اتصال ایمیل شرکتی به "Outlook" نرم افزار Outlook یکی از پرطرفدارترین نرم افزارهای مدیریت ایمیل به شمار می رود که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد.


566
نحوه اتصال ایمیل شرکتی به "Outlook" نرم‌افزار Outlook یکی از پرطرفدارترین نرم‌افزارهای مدیریت ایمیل به شمار می‌رود که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد.


989
به عنوان مثال شما می توانید ایمیل های خود را همراه با آدرس دامنه ی خود به این ترتیب بسازید info@shetab.com : ، Support@shetab.com جهت اتصال ایمیل شرکتی به نرم افزار Outlook ابتدا باید یک ایمیل در سیستم مدیریت هاست خود ایجاد کنید.


968
نحوه تنظیمات outlook جهت اتصال به هاست. تو این ویدیو آموزشی تصمیم داریم نحوه اتصال ایمیل هاست سی پنل به نرم افزار outlook رو به شما آموزش بدیم، تا پس از اون قادر باشید اکانت های ایمیل ساخته شده تو هاست وب سایتتون رو به نرم افزار ...


574
توجه : در ورژن های جدیدتر Microsoft OutLook (آفیس 15 به بعد) حل کلیه ی خطاهایی که در بالا به آنها اشاره شد، طریق ابزار SCANPST.EXE که در محل نصب آفیس موجود است انجام میپذیرد. در صورتی که ارسال های “مرکز آموزش های ونداهاست” را دنبال کنید، در آینده از این ابزارک و نحوه کار با آن صحبت خواهیم نمود.


835
تنظیم اکانت ایمیل در Outlook 2007 به صورت POP3 pop3 یک پروتکل لایه Application می باشد که جهت دریافت ایمیل از یک سرور راه دور بر روی سیستم Local کاربر، توسط یک ارتباط TCP/IP می باشد.