831
میزبانی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا به ترکمنستان و رقابت‌های زیر 20 سال به ایران رسید کشور ترکمنستان به عنوان میزبان مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در سال 2020 انتخاب شد.


838
میزبانی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا به ترکمنستان و رقابت‌های زیر ۲۰ سال به ایران رسید کشور ترکمنستان به عنوان میزبان مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در سال ۲۰۲۰ انتخاب شد.


772
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، کنفدراسیون فوتبال آسیا (afc) طی نامه‌ای که روز گذشته (شنبه) به فدراسیون فوتبال ایران ارسال کرد، ترکمنستان را به عنوان میزبان مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در سال 2020 معرفی کرد.


260
پیست اسکی توچال بازگشایی شد عکس ؛ عجیب اما واقعی ؛ کشف سرویس بهداشتی ” آکبند... شاید گل نزدن پرسپولیس در ژاپن خواست خدا بود/...


67
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، کنفدراسیون فوتبال آسیا (afc) طی نامه ای که روز گذشته (شنبه) به فدراسیون فوتبال ایران ارسال کرد، ترکمنستان را به عنوان میزبان مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در سال 2020 معرفی کرد.


791
میزبانی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا به ترکمنستان و رقابت‌های زیر ۲۰ سال به ایران رسید ۰ داوری:


288
کشور ترکمنستان به عنوان میزبان مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در سال ۲۰۲۰ انتخاب شد. ]]>


468
وبسایت رسمی برنامه نود - کشور ترکمنستان به عنوان میزبان مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در سال ۲۰۲۰ انتخاب شد.


18
ازبکستان به عنوان میزبان، ژاپن و ایران به عنوان تیم های اول و دوم رقابت های قهرمانی فوتسال آسیا 2014 سه تیمی هستند که حضورشان در این مسابقات قطعی است. /2959/


355
از سوی دیگر ایران برای میزبانی مرحله نهایی مسابقات قهرمانی فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا هم در کنار ترکمنستان کاندیدا شده بود که afc میزبانی در این بخش را به ایران سپرد.