865
میزبانی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا به ترکمنستان و رقابت‌های زیر 20 سال به ایران رسید کشور ترکمنستان به عنوان میزبان مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در سال 2020 انتخاب شد.


835
میزبانی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا به ترکمنستان و رقابت‌های زیر ۲۰ سال به ایران رسید کشور ترکمنستان به عنوان میزبان مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در سال ۲۰۲۰ انتخاب شد.


922
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، کنفدراسیون فوتبال آسیا (afc) طی نامه‌ای که روز گذشته (شنبه) به فدراسیون فوتبال ایران ارسال کرد، ترکمنستان را به عنوان میزبان مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در سال 2020 معرفی کرد.


340
پیست اسکی توچال بازگشایی شد عکس ؛ عجیب اما واقعی ؛ کشف سرویس بهداشتی ” آکبند... شاید گل نزدن پرسپولیس در ژاپن خواست خدا بود/...


619
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، کنفدراسیون فوتبال آسیا (afc) طی نامه ای که روز گذشته (شنبه) به فدراسیون فوتبال ایران ارسال کرد، ترکمنستان را به عنوان میزبان مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در سال 2020 معرفی کرد.


806
میزبانی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا به ترکمنستان و رقابت‌های زیر ۲۰ سال به ایران رسید ۰ داوری:


690
کشور ترکمنستان به عنوان میزبان مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در سال ۲۰۲۰ انتخاب شد. ]]>


746
وبسایت رسمی برنامه نود - کشور ترکمنستان به عنوان میزبان مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در سال ۲۰۲۰ انتخاب شد.


601
ازبکستان به عنوان میزبان، ژاپن و ایران به عنوان تیم های اول و دوم رقابت های قهرمانی فوتسال آسیا 2014 سه تیمی هستند که حضورشان در این مسابقات قطعی است. /2959/


568
از سوی دیگر ایران برای میزبانی مرحله نهایی مسابقات قهرمانی فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا هم در کنار ترکمنستان کاندیدا شده بود که afc میزبانی در این بخش را به ایران سپرد.