586
سلام.من یه سوال دارم.خواااهششش میکنم جوابمو بدین. ببینید من الان کلاس یازدهمم و طبق نظام جدید درسی سال دیگه دیپلم میگیرم.


803
من یک هفته است زبانم قارچ زده واقعا درد مى کشم حتى اب خوردنم هم با زجره تو رو خدا دعا کنید ...


845
مادر با ما چه رفتاري دارد و ما با اون چه رفتاري داريم ( حتما بخونيد )


330
دکلمه و مقالات زیبا در مورد حضرت مهدی(س) - از سایت مرجع : www.moghim.blogfa.com دیدن کنید.


591
هادی ۱۳۹۵/۰۷/۲۱. سلام آقا من ی بنده پر از گناهم قیامت ک بشه میبرنم جهنم خیلی دوست دارم..جانم و هر چی دارم و ندارم فدات میدونم چ مضلومانه عباستو شهید کردن، بچه هاتو، خوانوادتو، آخرشم خودتو.


998
روزی قرار بود شخصی به درگاه پادشاهی پذیرفته شود… از دوست و آشنا هر که او را دید به حالش غبطه خوردند و هر یک عریضه ای به او دادن تا نزد پادشاه ببرد.


394
سلام، دیگه دلم تو سینه آروم نمیشه . خیلی دلم گرفته .کاش می تونستم کربلا باشم .کاش من هم مثل کبوترای حرم میتونستم تو صحن و سرای حرم آقام باشم.


270
منِ روسیاه سراسر گناه را چه به هم‌نشینی با مداح مخلص و متواضع حضرت ثارالله! جای من همان آخرای روضه‌ی ارباب است، آن‌هم به حساب این که هر لشکری، ولو لشکر سیدالشهدا، سیاهی‌لشکری می‌خواهد!


787
امام صادق علیه السلام از فردی به نام سدیر پرسیدند: اى سدیر، چه می‌‏شود که هر جمعه پنج مرتبه و در هر روز یک‏ مرتبه، قبر امام حسین علیه‌السلام را زیارت کنى؟


819
امام صادق (ع) : کسی که بدون علم و آگاهی از دستورات ما ائمه (ع) اعمالش را خودسرانه و به میل خود یا دیگران انجام می دهد مانند کسی است که خلاف جهتی که او را به مقصد میرساند حرکت مینماید که هرچه پیش رود از مقصدش دورتر میگردد.