877
عصبانیت آقای خاص از درز اطلاعات شیاطین سرخ تحقیقات مورینیو برای پیدا کردن خبرچین یونایتد


213
به گزارش مهر، تیم های فوتبال چلسی و ساوتهمپتون روز یکشنبه در مرحله نیمه نهایی رقابتهای جام حذفی انگلیس برابر هم ایستادند که در پایان چلسی به پیروزی ۲ بر صفر رسید.


153
چلسی فینالیست جام حذفی شد/ تقابل دوباره آبی‌پوشان با مورینیو تیم فوتبال چلسی به دیدار نهایی رقابتهای جام حذفی انگلیس راه یافت.


222
به گزارش مهر، تیم های فوتبال تاتنهام و منچستر یونایتد دیدار خود را در مرحله نیمه نهایی رقابتهای جام حذفی انگلیس در ورزشگاه ومبلی برگزار کردند که در پایان تیم منچستر یونایتد با حساب ۲ بر یک پیروز شد.


434
تیم فوتبال منچستر یونایتد با پیروزی مقابل تاتنهام به دیدار فینال رقابتهای جام حذفی انگلیس راه یافت.


899
به گزارش "ورزش سه"، شکست 3-1 این هفته منچستریونایتد مقابل وستهام، بحران را در این باشگاه به اوج رساند.


437
به گزارش خبرورزشی، در ادامه رقابت‌های جام اتحادیه انگلیس منچستر یونایتد در ورزشگاه اولدترافورد میزبان دربی کانتی بود و این دیدار را با نتیجه دو بر دو مساوی به پایان رسید تا کار مستقیما به ضربات پنالتی کشیده شود.


255
فینالیست های این دوره کوپا دل ری، هر یک استادیوم های دیگری را گزینه ایده آل برای برگزاری مسابقه پایانی جام حذفی می دانند.


963
در جام کارابائو اما اوضاع مانند فصل پیش نبود و منچستر یونایتد توسط بریستول سیتی شگفتی ساز تورنمنت حذف شد اما در جام حذفی عملکرد بهتری داشت و در نهایت با شکست در برابر چلسی، نایب قهرمان اف ای ...


209
طرفداری- دقایقی پیش دور سوم جام حذفی لیگ انگلیس قرعه کشی شد و آرسنال و هال سیتی به عنوان فینالیست های سال گذشته این مسابقات، حریف هم شدند.