961
روبرتو مارتینس، سرمربی اسپانیایی تیم‌ ‌ملی فوتبال بلژیک بعد از پایان بازی این گونه واکنش نشان داد و گفت‌: نمی‌توانم این شکست را درک کنم و دلیلی منطقی برای آن بیاورم.


939
مارتینس: نمی‌توانم شکست برابر سوییس را درک کنم در این دیدار بلژیک در ۲۰ دقیقه نخست با دو گل از میزبان خود پیش افتاد اما در ادامه پنج گل دریافت کرد تا سنگین ترین شکست چند سال اخیر خود را تجربه کند.


663
مطلب با عنوان مارتینس: نمی‌توانم شکست برابر سوییس را درک کنم از وب سایت ایسنا isna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.


953
مارتینس: نمی‌توانم شکست برابر سوییس را درک کنم سرمربی تیم ملی فوتبال بلژیک از شکست سنگین برابر سوییس شوکه شده و نمی‌تواند آن را هضم کند.


208
مارتینس: نمی‌توانم شکست برابر سوییس را درک کنم سرمربی تیم ملی فوتبال بلژیک از شکست سنگین برابر سوییس شوکه شده و نمی‌تواند آن را هضم کند.


788
مارتینس: نمی‌توانم شکست برابر سوییس را درک کنم پربازدیدهای سایت ها 2 توصیه مهم روشن به مدیرعامل استقلال


862
مارتینس: نمی توانم شکست برابر سوییس را درک کنم مارتینس: نمی توانم شکست برابر سوییس را درک کنم سرمربی تیم ملی فوتبال بلژیک از شکست سنگین برابر سوییس شوکه شده و نمی تواند آن را هضم کند.


741
مارتینس: نمی توانم شکست برابر سوییس را درک کنم صعود تیم های انگلیس و سوئیس به نیمه نهایی آخرین اخبار برترینها


608
و یا اینکه ” من هرچقدر هم سعی کنم نمی توانم درک کنم که تو چقدر ناراحتی.” سرزنش نکنید سعی نکنید از موقعیت پیش آمده به نفع مواضع خودتان استفاده کنید.


722
مارتینس: نمی‌توانم شکست برابر سوییس را درک کنم 9:34 صبح وعده محمد بنا برای دور جدید سرمربی‌گری‌اش در کشتی