503
حرمِ امام رضا یا حرم رضوی مدفن علی بن موسی الرضا، امام هشتم شیعیان امامی است. این مکان که در مرکز شهر مشهد در استان خراسان رضوی ایران واقع است، نزد شیعیان امامی به‌عنوان «حرم» و مکانی مقدس گرامی داشته می‌شود.


241
قبل از تصویب cft در مجلس به مخالفان این لایحه گفتیم اگر مسئولی، مسئولیت رد cft بپذیرد ما نیز به این لایحه رای منفی خواهیم داد و آن را رد می‌کنیم.


9
سلام دوست عزیز ممنون و سپاس فراوان از گزارش کامل ، مبسوط و مستندت . من هم یک الاشتی با حس ناسیونالیستی بسیار قوی نسبت به اون هستم و از تغییر بافت الاشت و خارج شدن از شکل و شمای قدیمی اون ناراحت و اندوهگین .


851
بهتر است سجاده، ساده و بدون نقش باشد. پرسشدر زمان اهل‌بیت چیزی به اسم جانماز بود؟


780
یکی از نمودهای کهن روستای فرومد، «مسجد جامع» آن است؛ بنایی شگفت انگیز که هر بیننده ای را به حیرت وا می دارد.


661
«فرهنگ و آداب و رسوم مردم قزوین » “The culture and customs of the people of Qazvin» پنجاه بدر: هر ساله بعد از ظهر روز نوزدهم اردیبهشت ماه، پنجاهمین روز سال، مردم قزوین به مصلایی که در میان باغ های جنوب شرقی شهر واقع است می روند.


45
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با مردم انتخاب کرده اند و با داشتن صفحه در شبکه‌های اجتماعی قصد در ...


748
علایم بازگشت و عود بیماری ام اس زمانی که بیماری ام اس multiple sclerosis شما بر میگردد یا دوباره عود می کند آسیب های جدیدی به مغز یا نخاع ایجاد شده که سیگنال های عصبی را مختل می کند نشانه های عود بیماری ام اس زمانی که بیماری ام اس ...


916
به قلم آیت الله محمدی ری شهری «فاضل ارجمند جناب حجت الاسلام و المسلمین سید موسی موسوی (نماینده ی سابق ولی فقیه در استان کردستان) نقل کرد:


326
حرم علی بن‌ابی‌طالب، آرامگاه امام اول شیعیان در شهر نجف عراق قرار دارد. علی بن ابی‌طالب در سال ۴۰ قمری به دست عبدالرحمن بن ملجم مرادی کشته شد.