233
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان، رویترز به نقل از سه منبع آمریکایی نوشته است که موضوع قتل «جمال خاشقجی» مشکلات ایجاد «ناتوی عربی» علیه ایران را تشدید کرده است.


171
قتل خاشقجی تشکیل ناتوی عربی علیه ایران را با مشکلات بسیاری مواجه کرده است رویترز به نقل از سه منبع آمریکایی نوشته است که موضوع قتل جمال خاشقجی مشکلات ایجاد ناتوی عربی علیه ایران را تشدید کرده ...


884
قتل خاشقجی تشکیل ناتوی عربی علیه ایران را با مشکلات بسیاری مواجه کرده است رویترز به نقل از سه منبع آمریکایی نوشته است که موضوع قتل «جمال خاشقجی» مشکلات ایجاد «ناتوی عربی» علیه ایران را تشدید ...


949
قتل خاشقجی تشکیل ناتوی عربی علیه ایران را با مشکلات بسیاری مواجه کرده است خبرگزاری میزان- رویترز به نقل از سه منبع آمریکایی نوشته است که موضوع قتل «جمال خاشقجی» مشکلات ایجاد «ناتوی عربی ...


563
Use this form to sign up for our weekly newsletter, in order to receive Event updates, special deals, and promotional coupons in your area. We will not use your email address to send spam, and we will not provide your contact details to third parties.


114
خبرنگار گاردین: ارتباط شبکه «ایران اینترنشنال» با محمد بن سلمان را خاشقجی لو داد


883
مطلب با عنوان قتل خاشقجی مشکلات تشکیل «ناتوی عربی» را تشدید کرده است از وب سایت الف alef با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.


862
منابع آمریکایی در گفت‌وگو با رویترز گفته‌اند قتل خاشقجی «مجموعه عدیده‌ای از مشکلات» را به مشکلات قبلی برای تشکیل ناتوی عربی اضافه کرده است.


894
منابع آمریکایی در گفت‌وگو با رویترز گفته‌اند قتل خاشقجی «مجموعه عدیده‌ای از مشکلات» را به مشکلات قبلی برای تشکیل ناتوی عربی اضافه کرده است.


6
خبرگزاری میزان- رویترز به نقل از سه منبع آمریکایی نوشته است که موضوع قتل «جمال خاشقجی» مشکلات ایجاد «ناتوی عربی» علیه ایران را تشدید کرده است.