394
به گزارش ایسنا و به نقل از اسپیس نیوز، استارتاپ کانادایی "NorthStar E&S" بالغ بر ۴۰ میلیون دلار به ساخت یک برج ماهواره‌ای با ۴۰ ماهواره اختصاص داده است.


584
این برج به بررسی و رصد زمین و اجرام موجود در فضا می‌پردازد. این میزان، بودجه این استارتاپ را به ۸۳ میلیون دلار کانادایی می‌رساند.


897
سرمایه گذاری ۴۰ میلیون دلاری کانادا برای رصد زمین و فضا دریافت خبر : یکشنبه 27 آبان 1397 ساعت 15:32 یک استارتاپ کانادایی یک برج ماهواره ای احداث می کند که به ثبت تصاویری از زمین و فضا خواهد پرداخت.


206
بخونید |‌ جستجوگر هوشمند خبری پارسی - یک استارتاپ کانادایی یک برج ماهواره‌ای احداث می‌کند که به ثبت تصاویری از زمین و فضا خواهد پرداخت.


632
این برج به بررسی و رصد زمین و اجرام موجود در فضا می‌پردازد. گفتنی است دولت کانادا و استان "کبک" هر کدام 13 میلیون دلار کانادایی در این شرکت سرمایه‌گذاری کرده‌اند.


759
سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیون دلاری کانادا برای رصد زمین و فضا سرلشکر صفوی: صهیونیست‌ها نمی‌توانند امنیت ساکنان فلسطین اشغالی را تأمین کنند – اخبار تسنیم


300
سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیون دلاری کانادا برای رصد زمین و فضا سلبریتی های معروفی که مخفیانه رابطه داشتند و ازدواج کردند / عکس


790
سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیون دلاری کانادا برای رصد زمین و فضا دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


513
۲۱ کشته و زخمی در بمب‌گذاری تکریت ... سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیون دلاری کانادا برای رصد زمین و فضا


87
سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیون دلاری کانادا برای رصد زمین و فضا ع انتخاب 13 نفر از رؤسای دانشگاه‌‎‌های کشور/"طهرانچی"رئیس دانشگاه آزاد شد