698
محصولات جدید شرکت سامسونگ الکترونیکس توانستند در کنفرانس ces ۲۰۱۹ بیش از ۳۰ جایزه را به دلیل طراحی چشم‌گیر و مهندسی پیشرفته از آن خود کنند.


389
محصولات جدید شرکت سامسونگ الکترونیکس توانستند در کنفرانس ces ۲۰۱۹ بیش از ۳۰ جایزه را به دلیل طراحی چشم‌گیر و مهندسی پیشرفته از آن خود کنند.


781
«جوایز نوآوری ces ۲۰۱۹» به محصولات و خدماتی اهدا می‌شود که در کنار طراحی زیبا و چشم‌نواز، از بهترین و پیشرفته‌ترین فناوری‌های موجود هم بهره برده باشند.


188
به گزارش امتداد نیوز، بنابر اعلام سامسونگ، اعطای ۳۰ جایزه به محصولات و خدمات سامسونگ نشان‌دهنده دستاوردهای بزرگ این شرکت در نوآوری و کمک به پیشرفت کل صنعت الکترونیکس بوده است.


337
محصولات جدید شرکت سامسونگ الکترونیکس توانستند در کنفرانس ces ۲۰۱۹ بیش از ۳۰ جایزه را به دلیل طراحی چشم گیر و مهندسی پیشرفته از آن خود کنند./ – «جوایز نوآوری ces ۲۰۱۹» به محصولات و خدماتی اهدا می ...


600
محصولات جدید شرکت سامسونگ الکترونیکس توانستند در کنفرانس ces ۲۰۱۹ بیش از ۳۰ جایزه را به دلیل طراحی چشم گیر و مهندسی پیشرفته از آن خود کنند.


487
جوایز نوآوری ces توسط اتحادیه فناوری‌های مصرفی (cta) اعطا می‌شود که این اتحادیه در واقع مالک و برگزارکننده کنفرانس ces هم محسوب می‌شود.


36
«جوایز نوآوری ces 2019» به محصولات و خدماتی اهدا می‌شود که در کنار طراحی زیبا و چشم‌نواز، از بهترین و پیشرفته‌ترین فناوری‌های موجود هم بهره برده باشند.


720
محصولات جدید شرکت سامسونگ الکترونیکس توانستند در کنفرانس ces 2019 بیش از 30 جایزه را به دلیل طراحی چشم‌گیر و مهندسی پیشرفته از آن خود کنند.


901
سامسونگ جوایز نوآوری ces ۲۰۱۹ را درو کرد فواید ورزش در دوره قاعدگی چیست؟ دستمزد واقعی مهناز افشار برای بازی در «الیور توئیست»