111
رینا: میلان ترسی از یوونتوس ندارد په په رینا، دروازه بان میلان ، پیش از دیدار تیمش مقابل یوونتوس تاکید کرد که ترسی از حریف ندارند.


128
په په رینا پیش از دیدار تیمش مقابل یوونتوس تاکید کرد که ترسی از حریف ندارند حال رینا پیش از تقابل حساس دو تیم، تاکید کرد که ترسی از بیانکونری ها ندارند.


790
رینا: میلان هیچ ترسی از یوونتوس ندارد میلان فردا در سن سیرو میزبان یوونتوس است. روسونری در سال های اخیر به ندرت موفق به کسب پیروزی بر رقیب دیرینه شده اند.


281
کد خبر: ۱۵۶۷۲۹۱/۱ زمان: ۱۰:۵۳ ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ بازدید: ۵۸۲ په په رینا، دروازه بان میلان ، پیش از دیدار تیمش مقابل یوونتوس تاکید کرد که ترسی از حریف ندارند.


595
میلان هیچ ترسی از یوونتوس ندارد ورزش سه: میلان فردا در سن سیرو میزبان یوونتوس است. روسونری در سال های اخیر به ندرت موفق به کسب پیروزی بر رقیب دیرینه شده اند.


834
کامیابی نیا: با مشورت جراحم و برانکو در مورد کتفم تصمیم گیری می کنم/20 ...


624
نود/ پپه رینا دروازه‌بان اسپانیایی میلان صراحتا اعلام کرد که روسونری ها هیچ هراسی از رویارویی با یوونتوس ندارند.


303
تصویری از محافظ صفحه نمایش گوشی اکسپریا xa3 منتشر شد؛ میان‌رده کم‌حاشیه سونی! پرونده ساخت زن‌ شگفت‌انگیز ۱۹۸۴ بسته شد


855
پپه رینا درباره دیدار حساس با یوونتوس گفت: با تمام فروتنی و احترام باید بگویم که ما هیچ ترسی از تیم رقیب نداریم و با تمام توان برابر این تیم به میدان می رویم.


868
وبسایت رسمی برنامه نود - پپه رینا دروازه‌بان اسپانیایی میلان صراحتا اعلام کرد که روسونری ها هیچ هراسی از رویارویی با یوونتوس ندارند.