311
ایالات متحده آمریکا به هدف تاریخی خود برای نابود کردن انقلاب کوبا دست نیافته است، لیکن آنها باعث به وجود آمدن بسیاری از کاستی ها و خسارات اقتصادی فراوانی به مردم ما و مانع توسعه کامل کوبا شده اند.


661
وحید مرادی شرور معروف در زندان کشته شد ( فیلم جسد وحید رضایی )


665
به تمامی عزیزان ایرانی هموطن خودم توصیه میکنم که با چشم باز و اطلاعات دقیق و داشتن تجربه و مدرک تحصیلی با کاربرد در آمریکا اقدام به مهاجرت به این کشور کنید.


955
يک ميز، چند صندلي، يک دستگاه کامپيوتر و يک تلفکس، تمام دار و ندار خيلی از شرکت های خصوصی است که هر روز مانند قارچ در پايتخت و شهرهاي کوچک و بزرگ سبز می شوند.


810
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با مردم انتخاب کرده اند و با داشتن صفحه در شبکه‌های اجتماعی قصد در ...


651
ارفع ده جنگلی است در دل کوهستان با درختان درهم‌تنیده‌ی افرا، توسکا، ملچ و غیره.


551
چشم انداز جنگ احتمالی غرب با ایران؛ زمینه ها و پیامدها. ١ دلو (بهمن) ١٣٩٠. 1- پیش زمینه های بین المللی جنگ:


152
ارتش یمن: متجاوزان سعودی در ساحل غربی متحمل شکست سنگینی شدند. تهران- ایرنا- 'یحیی سریع' سخنگوی نیروهای مسلح یمن با تاکید بر شکست تلاش های دشمن برای نفوذ به سامانه دفاعی نیروهای یمنی در ساحل غربی علی رغم پشتیبانی دریایی و ...


54
يا مهدي . بهترين كار دعا براي حضرت است .امر به معروف ونهي از منكر و در صحنه بودن در مبارزه با ظلم وستم.فريب دنيا طلبان را نخوريد.


812
سفارت آمریکا در عراق در روزهای اخیر در توییتر خود پیام‌هایی را در این ارتباط و بازگشت تحریم‌ها منتشر کرده است.