768
[ مشاهده متن کامل رهبر اپوزیسیون بریتانیا: رفراندوم دوم بریگزیت برای آینده است نه امروز در خبرگزاری دانشجویان ایران ]


528
رهبر اپوزیسیون بریتانیا: رفراندوم دوم بریگزیت برای آینده است نه امروز رهبر حزب اپوزیسیون کارگر بریتانیا امروز (یکشنبه) گفت، برگزاری دومین رفراندوم بریگزیت یک گزینه برای آینده است نه امروز.


21
به نقل از خبرگزاری رویترز، حزب کارگر بریتانیا گفته است از توافق بریگزیت ترزا می، نخست‌وزیر بریتانیا در رای‌گیری آتی در پارلمان حمایت نمی‌کند و این حزب از درخواست‌ها برای یک رفراندوم روی این توافق حمایت کرده است.جرمی ...


194
رهبر اپوزیسیون بریتانیا: رفراندوم دوم بریگزیت برای آینده است نه امروز رهبر حزب اپوزیسیون کارگر بریتانیا امروز (یکشنبه) گفت، برگزاری دومین رفراندوم بریگزیت یک گزینه برای آ


595
رهبر حزب اپوزیسیون کارگر بریتانیا امروز (یکشنبه) گفت، برگزاری دومین رفراندوم بریگزیت یک گزینه برای آینده است نه امروز.


741
جرمی کوربین، رهبر حزب کارگر بریتانیا در مصاحبه با اسکای نیوز گفت: این گزینه‌ای برای آینده است نه امروز چون اگر امروز رفراندوم برگزار کنیم، مردم کدام طرف خواهند بود؟


85
بخونید |‌ جستجوگر هوشمند خبری پارسی - رهبر حزب اپوزیسیون کارگر بریتانیا امروز (یکشنبه) گفت، برگزاری دومین رفراندوم بریگزیت یک گزینه برای آینده است نه امروز.


75
رهبر اپوزیسیون بریتانیا: رفراندوم دوم بریگزیت برای آینده است نه امروز در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:


988
۱۳۹۷-۰۸-۲۷ ۱۶:۰۸ رهبر اپوزیسیون بریتانیا: رفراندوم دوم بریگزیت برای آینده است نه امروز نظر شما نام:


963
رهبر اپوزیسیون بریتانیا: رفراندوم دوم بریگزیت برای آینده است نه امروز تحریم‌های بیشتری در راه است! تک‎سهمی که در روزهای مثبت نیز منفی می‎شود!