902
وزارت امور مهاجرین افغانستان اعلام کرد که در سالجاری بیش از ۲۴ هزار پناهجوی این کشور از ترکیه اخراج شده‌اند، اندونزی و ترکیه از جمله کشورهایی هستند که پناهجویان افغان در آن بسیار متحمل رنج می‌شوند.


997
Use this form to sign up for our weekly newsletter, in order to receive Event updates, special deals, and promotional coupons in your area. We will not use your email address to send spam, and we will not provide your contact details to third parties.


80
وزارت امور مهاجرین افغانستان اعلام کرد که در سالجاری بیش از 24 هزار پناهجوی این کشور از ترکیه اخراج شده‌اند، اندونزی و ترکیه از جمله کشورهایی هستند که پناهجویان افغان در آن بسیار متحمل رنج می‌شوند.


773
20 برابر شدن کشت خشخاش از زمان حمله آمریکا به... جسد خاشقچی کجاست ؟ سفر فرمانده ارتش پاکستان به انگلیس؛ اوضاع منطقه...


348
خبرگزاری میزان- وزارت امور مهاجرین افغانستان اعلام کرد که در سالجاری بیش از ۲۴ هزار پناهجوی این کشور از ترکیه اخراج شده اند، اندونزی و ترکیه از جمله کشورهایی هستند که پناهجویان افغان در آن بسیار متحمل رنج می شوند.


578
رنج بسیار "پناهجویان افغانستانی" در ترکیه و اندونزی 1 روز پیش زلزله در غرب اندونزی 7 کشته برجای گذاشت 1 روز پیش


768
رنج بسیار پناهجویان افغانستانی در ترکیه و اندونزی ... که پناهجویان افغان شرایط بسیار بدی را تجربه می‌کنند ...


199
واریچ ادامه داد: این حمله بار دیگر نشان دهنده بی‌مسئولیتی کشورهای اتحادیه اروپا است که مدعی وجود امنیت در ...


282
وزارت امور مهاجرین افغانستان اعلام کرد که در سالجاری بیش از ۲۴ هزار پناهجوی این کشور از ترکیه اخراج شده اند، اندونزی و ترکیه از جمله کشورهایی هستند که پناهجویان افغان در آن بسیار متحمل رنج می شوند./


469
رنج بسیار "پناهجویان افغانستانی" در ترکیه و اندونزی ولیعهد سعودی نقشی در مرگ خاشقجی نداشته است نمایندگان پارلمان: روند "صلح در افغانستان" مدیران بسیاری دارد