27
اتفاقا "بادی لنگویج" حمید هیراد و همان نوازنده پرکاشن سخن از این دارد که اشتباهی رخ داده است و سعی در رفع و رجوع آن دارند.


62
۲۰:۱۷ ” شفر ” از دلیل اصلی خط خوردن چشمی و اسماعیلی پرده برداری کرد; ۲۰:۱۳ بدشانسی برای یوونتوس در آستانه دیدار حساس برابر منچستریونایتد !


957
اقتصاد ایران: کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال از تغییر زمان دیدار دو تیم پرسپولیس و سپیدرود رشت در هفته هفتم لیگ برتر خبر داد.


825
گروه بین الملل: روزنامه "عربی جدید" در خبری اعلام کرد؛ اربیل و بغداد برای گفتگو در مورد صدور نفت خام کرکوک به بندر جیهان از طریق اقلیم کردستان به زودی دیدار خواهند کرد.


136
تحقیق و تدوین: حجت حاجی کاظم. چند سال پیش در سفری که شیراز داشتم، جوانی ادعا کرد که این مرجع بزرگوار با استفاده از رانت دولتی، کارخانه شکری شخصی تاسیس کرده و حق و حقوق کارگران را هم نداده و …


586
روح‌اله شنبه, ‏1387/07/13 ‏20:17:18 اگر جمعیت چین به شکل یک صف از مقابل شما راه بروند، این صف به خاطر سرعت تولید مثل هیچ‌وقت تمام نخواهد شد.


401
داریوش همایون ‌ رضاشاه در سفرنامه هایش ‌ در تاریخ همروزگار ایران هیچ کس مانند رضاشاه ترور شخصیت نشده است. سه نسل روشنفکران و سرامدان فرهنگی و کوشندگان سیاسی، بیشترشان، از چپ و مذهبی و ملی کوشیدند از او