306
به گزارش "ورزش سه"، ژسوس با گلزنی در دیدار مقابل عربستان سعودی ، به ناکامی‌هایش در گلزنی پایان داد. او در جریان جام جهانی موفق به زدن گل نشده بود و از این رو به شدت تحت فشار قرار داشت.


655
خوشحالی نیمار از پایان طلسم گلزنی ژسوس نیمار، کاپیتان تیم ملی برزیل از اینکه گابریل ژسوس پس از مدت‌ها موفق شد برای تیم ملی برزیل گلزنی کند، ابراز خوشحالی کرد.


677
به گزارش "ورزش سه"، هافبک تکنیکی شماره 10 پرسپولیس که توانسته در این فصل نقش پررنگی با ثبت 4 گل از خود به جا بگذارد، بعد از مصدومیت و دوری 2 ماهه از ترکیب پرسپولیس در بازگشت نتوانست به ترکیب اصلی برسد.


197
07/24 احساس استرلینگ بعد از پایان طلسم گلزنی 07/24 راموس: انگلیس حریفی در کلاس جهانی است 07/24 نیمار: خوشحالم برابر مسی قرار نمی‌گیریم


429
خوشحالی علی دایی از برد پرسپولیس مقابل الدحیل باعث شد که این مربی طلبش از پرسپولیس را ببخشد کد خبر: ۸۰۱۲۸۲ سرویس: ورزش


444
به گزارش "ورزش سه"، نشریه پرتغالی رکورد ادعا کرده که همسر لوچو گونسالس 6 روز قبل در شکایتی به پلیس، او را به تلاش برای قبل خودش متهم کرده است.


448
به گزارش "ورزش سه"، در جریان دیدار هفته گذشته سیتیزن ها، گابریل ژسوس از ناحیه استخوان پا دچار شکستگی شد و اواخر هفته تحت عمل جراحی قرار گرفت.


649
احتمالا شفر که در این هفته‌ها حسابی از گرو دفاع کرده است بعد از پایان بازی با تعریف و تمجید از بازیکن تیمش می‌خواست بحران‌های قبلی را بدست فراموشی بسپارد.


155
زشت و زیبای بازی ملوان و سپیدرود (عکس) :: ورزش سه-زشت و زیبای بازی ملوان و سپیدرود (عکس) بازی مهم هفته بیست و یکم لیگ دسته اول موسوم به ال گیلانو با تمام حساسیت های ویژه دربی با تساوی به پایان رسید ...


899
خوشحالی نیمار به سبک مسی +عکس-نیمار ستاره محروم بارسلونا عکسی در اینستاگرامش منتشر کرد که به سبک خوشحالی لیونل مسی گرفته شده است.