36
تداوم موج ترورهای درون سازمانی تروریست‌ها در استان ادلب و آغاز حملات توپخانه‌ای ارتش سوریه به ریف آن در سایه اعلام آمادگی عشایر ادلب برای همکاری با ارتش بخوبی مقدمات نبرد برای آزادسازی ...


620
۱۹۰٬۰۰۰ پیشمرگه کرد. دولت اسلامی عراق و شام: ۸٬۰۰۰ –۱۵٬۰۰۰. جیش رجال طریقه نقشبندیه: ۵٬۰۰۰+ ارتش اسلامی در عراق: ۱۰٬۴۰۰ (۲۰۰۷)


674
ویدیو / ابوعزرائیل در فلوجه؛ به علی قسم، پودرتان می کنیم! فیلم/ ورود تروریست‌ها به سوریه از مرز ترکیه


40
بوکو حرام شرکت‌کننده در جنگ داخلی شریعت نیجریه فعالیت ۲۰۰۱–تا به امروز ایدئولوژی


480
گروه بین الملل- رجانیوز: رسانه‌ها بامداد پنجشنبه، از حمله خمپاره‌ای رژیم صهیونیستی به شهر «البعث» در شمال استان قنیطره سوریه خبر دادند.


272
اندیشکده راهبردی تبیین- سال ۱۳۹۶ برای سوریه موفقیت‌های زیادی را در پیش داشت.تحولات میدانی و سیاسی به گونه‌ای طی شد که به طور عمده منافع دولت سوریه و همپیمانان او را تامین می‌کرد.


201
دیروز ۱۵:۵۲ [ایلنا] حمله ارتش سوریه به مواضع تروریست‌ها در شمال کشور ارتش سوریه در حمله‌ای هوایی مواضع گروه تروریستی جبهه النصره را هدف قرار داد.


974
آمریکا به ترکیه پیشنهادی درباره منبج مبنی بر بیرون کردن نیروهای حزب اتحاد دموکراتیک سوریه (pyd) از این منطقه در مقابل تقسیم تسلط امنیتی میان آنکارا و واشنگتن داده است.


450
همانطور که فواد عجمی در سال 2003 گفته بود : مشکلات خاورمیانه تمام شدنی نیست. آرامش و صلح پایدار در خاورمیانه به خواب و خیال شباهت دارد.


939
بحران قطر پرونده ای در مورد تنش میان قطر و چهار کشور عربی العوامیه پرونده ای در مورد حمله نظامیان رژیم سعودی به العوامیه