643
حریق گسترده در ساختمان در حال ساخت /نجات ۵۰ کارگر از میان شعله های آتش.


233
حریق گسترده در ساختمان در حال ساخت /نجات ۵۰ کارگر از میان شعله های آتش خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از نجات حدود ۵۰ کارگر از حریق یک ساختمان اداری تجاری ...


151
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از نجات حدود ۵۰ کارگر از حریق یک ساختمان اداری تجاری در خیابان فرشته خبر داد.


655
حریق گسترده در ساختمان در حال ساخت /نجات ۵۰ کارگر از میان شعله های آتش : سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از نجات حدود ۵۰ کارگر از حریق یک ساختمان اداری تجاری در خیابان فرشته خبر داد.


621
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی: نجات ۵۰ کارگر از میان شعله‌های آتش . عصر ساختمان- سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از نجات جان بیش از ۵۰ کارگر ساختمانی در حادثه آتش‌سوزی در یک ساختمان نیمه‌کاره خبر داد.


900
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از نجات حدود ۵۰ کارگر از حریق یک ساختمان اداری تجاری در خیابان فرشته خبر داد.


342
نجات جان ۵۰ کارگر گرفتار در میان شعله‌های آتش/ مصدومیت یک آتش‌نشان 8 ساعت پیش ; نجات ۵۰ کارگر از میان شعله‌های آتش/ مصدومیت یک آتش‌نشان 8 ساعت پیش


927
سلامت نیوز: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از نجات جان بیش از ۵۰ کارگر ساختمانی در حادثه آتش‌سوزی در یک ساختمان نیمه‌کاره خبر داد.


670
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از نجات جان ۵۰ کارگر از حریق ساختمان اداری-تجاری در خیابان فرشته خبر داد.


783
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: شعله‌های این حریق به حدی زیاد بود که در حال سرایت به طبقات دیگر این ساختمان نیز بود، همچنین دود ناشی از این آتش‌سوزی کل ساختمان را فراگرفته بود.