26
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت:همه حساسیت‌هایی که برای این بازی وجود دارد باعث نمی‌شود که از زیبایی‌های بازی کم شود.


835
مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال پیکان یکی از فعالیت‌های خود و دستیارانش در روزهای اخیر را آسیب‌شناسی پیکانی‌ها عنوان کرد.


479
اما ۲۰ دقیقه آخر به خاطر این جذاب‌تر شد که افرادی در دقایق پایانی به زمین آمدند بازی را بهتر کردند. شاید یکی از تعویض‌هایی که انجام دادم خوب نبود. ما امروز در این بازی مثل همیشه نبودیم.


581
مهم صلابت و نمایش قدرتمند تیم در زمین است؛ و از همه مهمتر امروز روز انتقاد از تیم ملی نیست. روز مخابره خبر‌های خوب برای تیم ملی است. روز روحیه دادن به تیم ملی است.


137
در ۲ سال آینده باشگاه پیکان به تیم‌های دیگر و حتی خارج از کشور بازیکن خواهد داد و از آنها نیز بهره‌مند خواهد شد.


189
ما اکنون در زمان بسیار خوبی قرار گرفتیم که می‌توانیم در تعطیلات دو ماهه نیم‌فصل کارمان را ترمیم کنیم. شاید تعطیلات دو ماهه در میانه فصل به لحاظ فوتبالی خوب نباشد، اما این تعطیلات برای ما خوب است، چون می‌توانیم خودمان را ترمیم کنیم.


28
سرمربی تیم فوتبال پیکان با بیان اینکه از محرومیت مهدی شیری هم خوشحال است و هم ناراحت، گفت: امیدوارم بازی با پرسپولیس برای ما التیام باشد.


998
ما در کارمان باید یک مقدار جنبه‌های مختلف را در نظر بگیریم و اکنون می‌توانم بگویم که تیم ما به مراتب بهتر از قبل شده است. جلالی در مورد اینکه تیم نساجی شاید در این فصل نتایج خوبی نگرفته، اما ...


824
جلالی در مورد شناختش از تیم ذوب‌آهن تصریح کرد: ما از این تیم شناخت داریم و بازی‌های‌شان را دنبال می‌کنیم ...


352
سرمربی تیم فوتبال پیکان در واکنش به این سوال که آیا تیمش قصد بازی تدافعی مقابل استقلال را دارد، تصریح کرد: شاید لازم باشد که صحبت‌هایم را ترمیم کنم چون شما برداشت دیگری از صحبت‌هایم کردید.