376
جزییات دستگیری ۲ سوداگر مرگ / کشف ۱۲۷ کیلو حشیش از خودروی متهمان خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان نائین گفت:ماموران ایستگاه بازرسی شهید شرافت شهرستان نائین در بازرسی از یک دستگاه وانت نیسان ۱۲۷ کیلو حشیش کشف کردند.


799
فرمانده انتظامی شهرستان نائین گفت:ماموران ایستگاه بازرسی شهید شرافت شهرستان نائین در بازرسی از یک دستگاه وانت نیسان ۱۲۷ کیلو حشیش کشف کردند.


76
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان نائین گفت:ماموران ایستگاه بازرسی شهید شرافت شهرستان نائین در بازرسی از یک دستگاه وانت نیسان ۱۲۷ کیلو حشیش کشف کردند.


670
جزییات دستگیری ۲ سوداگر مرگ / کشف ۱۲۷ کیلو حشیش از خودروی متهمان [بسیج نیوز] فرمانده انتظامی شهرستان نائین خبر داد


369
وی گفت:: در بازرسی از این خودرو ۱۲۷ کیلو و ۷۱۰ گرم حشیش که در اطاق بار خودرو جاساز شده بود کشف شد. این مقام انتظامی اظهار داشت:در این رابطه ۳ سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.


265
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری ۲ قاچاقچی و کشف یک تن و ۱۸۱ کیلو مواد افیونی در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "سراوان" خبر داد.


366
فرمانده انتظامی استان با اعلام دستگیری دو باند سوداگر مرگ و کشف 186 کیلو ماده مخدر حشیش در این رابطه، از کشف بیش ار دو تن مواد پیش ساز شیشه از ابتدای سال تا کنون خبر داد .


653
فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری دو سوداگر مرگ و کشف ۲۰۸ کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک با پلیس کرمان خبر داد./


59
جزییات دستگیری ۲ سوداگر مرگ / کشف ۱۲۷ کیلو حشیش از خودروی متهمان ... ۲ سوداگر مرگ / کشف ۱۲۷ ...


417
جزییات دستگیری ۲ سوداگر مرگ / کشف ۱۲۷ کیلو حشیش از خودروی متهمان ... دستگیری ۲ سوداگر مرگ / کشف ...