233
جاده 59، معروف به جاده چالوس یکی از مهمترین جاده ها برای مردم تهران و کرج است که از میان شهر کرج در استان البرز شروع و به شهر چالوس در کرانه دریای خزر وصل می‌شود.


694
این جاده را جاده بهشتی هم می نامند چون که بهشت هزار رنگ ایران، قسمتی از چهره خود را در این فضا به رخ می کشد. در جای جای این جاده مه گرفته میتوان، رنگ های طبیعت را با RGB های متفاوت ندید و لذت برد.


746
جاده چالوس؛ چهارمین جاده زیبای جهان (عکس) ایرنا - جاده چالوس (کندوان) چهارمین جاده زیبای جهان هر ساله محل تردد میلیونها گردشگر داخلی و خارجی است.


848
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: بر اساس آمار اخذ شده از تردد شمارهای محورکرج-کندوان، مسافران در 15 آبان ماه بیشتر از 28 اسفند سال گذشته از محور کرج- چالوس به سفر رفتند.


741
برای عاشقان پاییز گردی در ایران، جاده اسالم به خلخال، یکی از رویایی ترین نقاط ایران زمین است که می توان پاییز هزار رنگ را به تماشا نشست و گوشه هایی از جلوه های ایران بکر را مشاهده نمود.


37
این جاده را جاده بهشتی هم می نامند چرا که بهشت هزار رنگ ایران، بخشی از چهره خود را در این فضا به رخ می کشد. در جای جای این جاده مه گرفته می توان، رنگ های طبیعت را با RGB های مختلف مشاهده کرد و لذت برد.


164
پاییز هزار رنگ و دیدنی بخش آسارا در جاده کرج - چالوس با جلوه های زیبا خودنمایی می کند.


634
جاده چالوس پاییزی در قاب تصویر – آسمونی تصاویر زیبا: جاده پاییزی توسکستان گرگان – نیک صالحی تصاویر زیبا: جاده پاییزی توسکستان گرگان – نیک صالحی قدم در جاده های رویایی (+تصاویر) – بیتوته عکس / جاده پاییزی و کوهستانی ...


581
عکس های جاده چالوس چهارمین جاده زیبای جهان. جاده چالوس یکی از مهم‌ ترین قطب‌هـای گردشگری ایران است که مناطق و اماکن دیدنی موجود در این جاده، آن را به عنوان چهارمین جاده زیبای دنیا تبدیل کرده است


519
جاده چالوس، با نام رسمی جاده ۵۹، یکی از مهمترین جاده های دسترسی به شمال ایران برای مردم تهران و کرج است که از میان شهر کرج در استان البرز شروع و به شهر چالوس در مازندران وصل می شود.