999
تهیه‌کننده «بالشت‌ها» در گفت‌وگویی با ایسنا با اعلام این خبر درباره‌ ساخت برنامه کودک در حوزه نمایش خانگی و همچنین اقبال این مجموعه از سوی مخاطبان توضیح داد: این مجموعه بدون هیچ ادعایی در فضای سالم ساخته و تبدیل به ...


30
تلویزیون «بالشت‌ها» را می‌خرد اظهار کرد: مشخص نیست اما تلویزیون قرار است حق پخش این مجموعه‌ را بخرد و احتمالا نوروز سال ۹۸ آن را پخش کند.


90
تلویزیون «بالشت ها» را می خرد دریافت خبر : دوشنبه 28 آبان 1397 ساعت 0:25 آخرین قسمت از مجموعه «بالشت ها» که یک سال است در شبکه نمایش خانگی تولید می شود، سه شنبه این هفته توزیع خواهد شد.


317
تلویزیون بالشت‌ها را می‌خرد آخرین قسمت از مجموعه بالشت ها که یک سال است در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود، سه‌شنبه این هفته توزیع خواهد شد.


234
تلویزیون «بالشت‌ها» را می‌خرد آخرین قسمت از مجموعه «بالشت‌ها» که یک سال است در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود، سه‌شنبه این هفته توزیع خواهد شد.


376
تلویزیون «بالشت‌ها» را می‌خرد 9 ساعت پیش تیتر روز صبحانه آنلاین 2 آخرین قسمت از مجموعه «بالشت ها» که یک سال است در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود، سه‌شنبه این هفته توزیع خواهد شد.


330
تلویزیون مجموعه «بالشت‌ها» را می‌خرد آخرین قسمت از مجموعه «بالشت‌ها» که یک سال است در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود، سه‌شنبه این هفته توزیع خواهد شد.


377
ایسنا / آخرین قسمت از مجموعه «بالشت‌ها» که یک سال است در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود، سه‌شنبه این هفته توزیع خواهد شد.


912
به گزارش صبحانه، آخرین قسمت از مجموعه «بالشت‌ها» که یک سال است در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود، سه‌شنبه این هفته توزیع خواهد شد.


997
آخرین قسمت از مجموعه «بالشت‌ها» که یک سال است در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود، سه‌شنبه این هفته توزیع خواهد شد.