44
اطلاعات بیشتر خدمات ناجیان رایانه. تخصصی ترین مرکز شبانه روزی پاسخگویی (9099070543 )و رفع مشکلات کامپیوتری، موبایل و اینترنت از راه دور، به صورت تلفنی ، شبانه روزی و حل سریع مشکلات رایانه و تلفن ...


525
در درس های قبل به طور خلاصه آموختیم که برای اجرای یک اسلاید می توان از کلید F5 استفاده کرد و برای خروج از حالت نمایشی نیز کافی است کلید Esc از صفحه کلید را فشار دهید.


345
در روزهای گذشته خبری تأسفبار منتشر شد مبنی بر تجاوز گروهی به یک دختربچه 5ساله افغانستانی در خمینی شهر اصفهان.


195
آموزش تغییر ip . ip چیست؟ آدرس ip (آی پی) به آدرس منطقی ای اشاره دارد که به کارت شبکه هر رایانه موجود در شبکه نسبت داده میشود تا از این طریق ارتباطات در سطح شبکه برقرار شده و کامپیوتر مذکور در شبکه ...


199
بهترین نرم افزار برای تغییر سرعت بازی ها فقط با یک کلیک! / The best games speed hack Software, hack games speed with one click!


534
برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی صورت می‌گیرد؛ تغییر دو ماهه ساعت اداری در نیمی از استان فارس


828
سايت تحليلي خبري ايرانيان سراسر جهان خبرهای علمی فرهنگی هنری ورزشی سیاسی و در عصرايران


78
امام حسن مجتبی(ع):خداوند ماه رمضان را میدان مسابقه‏اى براى آفریدگان خود قرار داده تا با طاعتش براى خشنودى او از یكدیگر پیشى گیرند .


143
آپدیت بازی های Euro2016 فرانسه برای بازی PES2016 گزارش عادل فردوسی پور. رفع اشکالات متداول در اجرای بازی PES 2016


683
در چنین دیداری کسی از روس ها انتظار نداشت تا لوله هفت تیر را روی شقیقه شان قرار دهند اما از همان آغاز بازی دست به یک بازی شجاعانه زدند و تا آخرین دقیقه بازی دست از بازی تهاجمی برنداشتند.