512
اطلاعات بیشتر خدمات ناجیان رایانه. تخصصی ترین مرکز شبانه روزی پاسخگویی (9099070543 )و رفع مشکلات کامپیوتری، موبایل و اینترنت از راه دور، به صورت تلفنی ، شبانه روزی و حل سریع مشکلات رایانه و تلفن ...


487
در درس های قبل به طور خلاصه آموختیم که برای اجرای یک اسلاید می توان از کلید F5 استفاده کرد و برای خروج از حالت نمایشی نیز کافی است کلید Esc از صفحه کلید را فشار دهید.


978
در روزهای گذشته خبری تأسفبار منتشر شد مبنی بر تجاوز گروهی به یک دختربچه 5ساله افغانستانی در خمینی شهر اصفهان.


48
آموزش تغییر ip . ip چیست؟ آدرس ip (آی پی) به آدرس منطقی ای اشاره دارد که به کارت شبکه هر رایانه موجود در شبکه نسبت داده میشود تا از این طریق ارتباطات در سطح شبکه برقرار شده و کامپیوتر مذکور در شبکه ...


223
بهترین نرم افزار برای تغییر سرعت بازی ها فقط با یک کلیک! / The best games speed hack Software, hack games speed with one click!


439
برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی صورت می‌گیرد؛ تغییر دو ماهه ساعت اداری در نیمی از استان فارس


534
سايت تحليلي خبري ايرانيان سراسر جهان خبرهای علمی فرهنگی هنری ورزشی سیاسی و در عصرايران


851
امام حسن مجتبی(ع):خداوند ماه رمضان را میدان مسابقه‏اى براى آفریدگان خود قرار داده تا با طاعتش براى خشنودى او از یكدیگر پیشى گیرند .


934
آپدیت بازی های Euro2016 فرانسه برای بازی PES2016 گزارش عادل فردوسی پور. رفع اشکالات متداول در اجرای بازی PES 2016


479
در چنین دیداری کسی از روس ها انتظار نداشت تا لوله هفت تیر را روی شقیقه شان قرار دهند اما از همان آغاز بازی دست به یک بازی شجاعانه زدند و تا آخرین دقیقه بازی دست از بازی تهاجمی برنداشتند.