692
تصادف مرگبار در جاده چالوس /یک نفر کشته و پنج تن مجروح شدند سخنگوی سازمان اورژانس کشور از وقوع حادثه تصادف در جاده چالوس خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر کشته و پنج تن دیگر مجروح شدند.


886
Use this form to sign up for our weekly newsletter, in order to receive Event updates, special deals, and promotional coupons in your area. We will not use your email address to send spam, and we will not provide your contact details to third parties.


281
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان اورژانس کشور از وقوع حادثه تصادف در جاده چالوس خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر کشته و پنج تن دیگر مجروح شدند.


235
میزان/ سخنگوی سازمان اورژانس کشور از وقوع حادثه تصادف در جاده چالوس خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر کشته و پنج تن دیگر مجروح شدند.مجتبی خالدی درباره جزییات این حادثه تصادف اظهار داشت: ساعت ۰۵:۳۴دقیقه صبح امروز حادثه ...


609
طی جنگ جهانی اول ام کوپر بالغ بر 600 کارمند داشت و با افزایش دامنه جنگ خطوط خود را تنها به تولید یونیفرم، کیف کمک های اولیه و کوله پشتی سربازان ارتش انگلیس اختصاص داد.


49
تصادف مرگبار در جاده چالوس /یک نفر کشته و پنج تن مجروح شدند 2 روز پیش خبرهای مهم جستجوگر هوشمند خبری


713
تصادف جاده مشکین شهر با 6 کشته و مجروح حادثه رانندگی در جاده مشگین شهر، مغان یک کشته و پنج مصدوم برجای گذاشت.


127
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان اورژانس کشور از وقوع حادثه تصادف در جاده چالوس خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر کشته و پنج تن دیگر مجروح شدند.


505
تصادف شب گذشته اتوبوس، تریلی و پراید در اتوبان کرج قزوین . برخورد میان چند دستگاه اتوبوس، تریلی و پراید در اتوبان کرج - قزوین 14 مجروح و یک فوتی بر جای گذاشت.


718
یک کشته و 13 مجروح در تصادف جاده مشهد واژگونی یک دستگاه مینی بوس در محور مشهد به تربت حیدریه موجب کشته و مجروح شدن ۱۴ نفر شد.رئیس هلال احمر مشهد در همین رابطه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد ...