439
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان، وزیر خارجه ترکیه طی اظهاراتی حمایت آمریکا از گروه‌های کرد در سوریه را «اشتباهی بزرگ» توصیف کرد.


120
ترکیه حمایت آمریکا از گروه‌های کرد در سوریه را اشتباهی بزرگ توصیف کرد : شهیدخبر: وزیر خارجه ترکیه طی اظهاراتی حمایت آمریکا از گروه‌های کرد در سوریه را «اشتباهی بزرگ» توصیف کرد.


999
وزیر خارجه ترکیه طی اظهاراتی حمایت آمریکا از گروه‌های کرد در سوریه را «اشتباهی بزرگ» توصیف کرد.


696
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، ترکیه از حمایت آمریکا از کردهای سوریه موسوم به یگان‌های مدافع خلق (yfg) انتقاد کرد.


135
وزیر خارجه ترکیه بار دیگر از حمایت سیاسی و نظامی آمریکا از نیرو‌های کُرد سوریه انتقاد کرد.


55
Use this form to sign up for our weekly newsletter, in order to receive Event updates, special deals, and promotional coupons in your area. We will not use your email address to send spam, and we will not provide your contact details to third parties.


34
وزیر خارجه ترکیه، حمایت آمریکا از گروه کردهای سوریه موسوم به یگان‌های مدافع خلق را مورد انتقاد قرار داد.


456
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه ترکیه طی اظهاراتی حمایت آمریکا از گروه های کرد در سوریه را «اشتباهی بزرگ» توصیف کرد.


616
این درحالی است که مولود چاوش اوغلو وزیر خارجه ترکیه نیز دیروز در گفتگو با مایک پمپئو همتای آمریکایی، حمایت واشنگتن از یگان‌های مدافع خلق را اشتباهی بزرگ توصیف کرد.


345
اسرائیل، ‌آمریکا و شماری از کشورهای جهان حمایت تهران از گروه‌های فلسطینی حماس و جهاد اسلامی را حمایت ازتروریسم می‌نامند،‌ در مقابل،‌ تهران آنها را «جنبش‌های رهایی‌بخش اسلامی» توصیف می ...