943
«تراکنش علیه تحریم» تنها یک شعار نیست و مرکز فابا به عنوان برگزار کننده نمایشگاه تراکنش ایران به دنبال ایجاد تعامل و همدلی در صنعت بانکداری و پرداخت است.


594
چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران (ite 2018) همزمان با اوج تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران از 22 تا 24 آبان با شعار تراکنش علیه تحریم در بوستان گفت وگو برگزار می گردد.


138
پول نیوز - چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران (ite 2018) همزمان با اوج تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران از 22 تا 24 آبان با شعار «تراکنش علیه تحریم» در بوستان گفت وگو برگزار می شود.


502
این نزاع باعث شده بانک‌ها برای دریافت مجوزی برای رد کردن تراکنش‌های شرکت‌ها یا افراد تحت تحریم‌های اوفک علیه ایران لابی‌گری کنند.


718
چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران به همت مرکز فابا، با شعار« تراکنش علیه تحریم»۲۲ تا ۲۴ آبان سال جاری در محل نمایشگاههای دائمی شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو برگزار خواهد شد.


555
همزمان با آغاز دور جدید تحریم های آمریکا علیه ایران چهارمین دوره نمایشگاه تراکنش ایران ( ite 2018) از 22 تا 24 آبان در بوستان گفت و گو برگزار می شود.این نمایشگاه با شعار” تراکنش علیه تحریم” میزبان شرکت های فعال و نوپا در عرصه ...


770
چهارمین نمایشگاه تراکنش امسال در بوستان گفتگو و سالن‌های نمایشگاهی این پارک برقرار است و در این دوره شعار نبض کسب‌وکار در تراکنش می‌زند را در کنار مبارزات با تحریم‌ها علیه ایران سرلوحه کار خود قرار داده است.


486
دولت ترامپ بازگشت همه ی تحریم های لغو شده علیه ایران پس از برجام را اعلام کرد. ... تراکنش‌های ...


369
چهارمین مراسم نمایشگاه تراکنش ایران باشعار «تراکنش علیه تحریم» آغاز به کار کرده و قصد دارد به توسعه بانکداری دیجیتال و گذر از بانکداری الکترونیک بپردازد.


12
تحریم‌های آمریکا علیه ایران؛ چالشی بزرگتر در راه است؟ ... واحد اطلاعات مالی باید تراکنش‌های مشکوک را رصد ...