904
هزینه تحصیل در کانادا بستگی به استان محل تحصیل دارد. هزینه تحصیل در استان اونتاریو معمولا بالاتر از سایر استان هاست و هزینه تحصیل در کبک کمتر از استان های دیگر کانادا می باشد.


653
شرایط اخذ ویزا و مهاجرت تحصیلی به کانادا. به واسطه قدمت دانشگاه های ممتاز در سیستم آموزشی کانادا و امکانات بسیار ویژه ای که کشور کانادا در اختیار دانشجویان خارجی برای تحصیل در کانادا قرار می دهد، کشور کانادا همواره ...


121
شهریه و شرایط تحصیل در کانادا. نظام تحصیلی دانشگاهی در این کشور به گونه ای است که تا قبل از ورود به دانشگاه دانش آموزان حدود 12 سال تحصیل می کنند.


832
تحصیل کانادا (در کلیه مقاطع تحصیل یعنی پیش از دیپلم یا پس از آن) حق مسلم توابع و مقیمان دائم کاناداست.


169
درباره ما بیشتر بدانید ... رامادا همگام با شما تا خاتمه تحصیلات ! همۀ دست‌اندرکاران در شرکت رامادا، اهمیت تصمیم‌گیری صحیح را درک می‌کنند.


466
تحصیل در کانادا به همراه بورسیه. آیا تحصیل در کانادا به همراه بورسیه ۲۰۱۸ امکان پذیر است ؟ Scholarships , grants , bursaries انواع مختلف بورسیه تحصیلی در کانادا هستند.


384
استان کبک در کانادا وسعتی تقریبا برابر ایران ( ۱/۶۶۷/۴۴۱ کیلومتر مربع ) دارد و در شرق کانادا واقع شده است و بزرگترین استان کشور کانادا به شمار می رود.


908
چه مدت می‌توان با داشتن یک مجوز تحصیل در کانادا به تحصیل پرداخت؟ معمولا مدت مجوز تحصیل در کانادا به اندازه‌ی طول دوره‌ی تحصیلی شما به علاوه‌‌ی ۹۰ روز اضافی اعتبار دارد.


769
تحصیل در کانادا. تحصیل در کانادا یکی از راههای اخذ اقامت کشور کانادا می باشد. متقاضیان تحصیل در کانادا غالبا با مسائلی از قبیل، شرایط بورسیه تحصیلی در کانادا ، تحصیل رایگان در کانادا ، شرایط ادامه تحصیل در مقاطع لیسانس ...


213
تحصیل در کانادا و تحصیل در استرالیا همراه با مشاوره جهت اخذ پذیرش تحصیلی و بورس تحصیلی کانادا و استرالیا از بهترین دانشگاه ها و کالج های برتر و فراهم آوردن امکان تحصیل در استرالیا و تحصیل در ...