697
خبرگزاری میزان- رییس سازمان بهزیستی گفت: طبق دستورالعمل هیئت دولت تمامی افرادی که تحت پوشش نهاد‌های حمایتی هستند، کارکنان دولت و بیمه شدگان و مستمری بگیران نهاد‌های بازنشستگی، مشمول دریافت بسته حمایتی می‌شوند.


988
معاون رییس جمهور و رییس سازمان بهزیستی کشور تصریح کرد : یک میلیون درخواست برای دریافت بسته‌های حمایتی داشتیم و مرحله دوم که برای کارکنان دولت بود درحال انجام است و مرحله سوم که برای بیمه ...


303
Use this form to sign up for our weekly newsletter, in order to receive Event updates, special deals, and promotional coupons in your area. We will not use your email address to send spam, and we will not provide your contact details to third parties.


103
او افزود: از طریق سامانه پیامکی یک‌میلیون درخواست برای بسته‌های حمایتی دریافت کرده‌ایم که در روزهای آینده به این پیامک‌ها رسیدگی خواهد شد.


576
رکنا: بیش از یک میلیون پیام درخواست برای دریافت بسته حمایتی گفت:طبق دستورالعمل هیت دولت تمامی افرادی که تحت پوشش نهاد‌های حمایتی هستند کارکنان دولت و بیمه شدگان و مستنری بگیران نهاد‌های ...


64
محسنی بندپی ادامه داد: ما از طریق این سامانه یک میلیون درخواست برای بسته‌های حمایتی دریافت کرده‌ایم که در روزهای آینده به این پیامک‌ها رسیدگی خواهد شد.


162
محسنی بندپی ادامه داد: ما از طریق این سامانه یک میلیون درخواست برای بسته‌های حمایتی دریافت کرده‌ایم که در روزهای آینده به این پیامک‌ها رسیدگی خواهد شد.


141
محتوای آخرین خبر در بیش از 23 سرفصل مختلف و متنوع دائما بروزرسانی می شود.تلاش ما اینست که اگر شما آنلاین باشید، از مهمترین خبرها بر اساس علاقه تان در کوتاهترین زمان مطلع شوید.


604
میزان : بیش از یک میلیون پیام درخواست برای دریافت بسته حمایتی تسنیم : خانواده هایی که مشمول بسته حمایتی نشده اند به سایت سازمان بهزیستی مراجعه کنند


716
بیش از یک میلیون پیام درخواست برای دریافت بسته حمایتی گفت:طبق دستورالعمل هیت دولت تمامی افرادی که تحت پوشش نهاد‌های حمایتی هستند کارکنان دولت و بیمه شدگان و مستنری بگیران نهاد‌های بازنشستگی