374
به گزارش ایسنا، بیانیه هیات داوران این جشنواره به شرح زیر است: «با یاری خداوند جان و خرد، برگزیدگان هفدهمین جشنواره کتاب و رسانه به شرح زیر معرفی می‌شوند:


115
به گزارش خبرنگار مهر، مراسم اختتامیه هفدهمین جشنواره کتاب و رسانه بعدازظهر امروز یکشنبه ۲۷ آبان با حضور جمعی از مدیران فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه کتاب و خبرنگاران در سرای کتاب خانه کتاب برگزار شد.


22
برگزیدگان هفدهمین دوره جشنواره کتاب و رسانه عصر امروز در سرای کتاب خانه کتاب معرفی و تقدیر شدند.


662
برگزیدگان هفدهمین جشنواره «کتاب و رسانه» در مراسمی که بعدازظهر امروز (یکشنبه، ۲۷ آبان‌ماه) در خانه کتاب برگزار شد معرفی شدند.


435
برگزیدگان جشنواره «کتاب و رسانه» معرفی شدند برگزیدگان هفدهمین جشنواره «کتاب و رسانه» در مراسمی که بعدازظهر امروز (یکشنبه، ۲۷ آبان‌ماه) در خانه کتاب برگزار شد معرفی شدند.


6
برگزیدگان هفدهمین جشنواره کتاب و رسانه، در آیین پایانی این جشنواره معرفی شدند. به گزارش لیزنا، عصر روز یکشنبه 27 آبان از برگزیدگان هفدهمین جشنواره کتاب و رسانه با حضور جمعی از مسوولان فرهنگی ...


206
2 days ago · برگزیدگان هفدهمین جشنواره کتاب و رسانه معرفی شدند برگزیدگان هفدهمین دوره جشنواره کتاب و رسانه عصر امروز در سرای کتاب خانه کتاب معرفی و تقدیر شدند.


571
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عصر یکشنبه ۲۷ آبان از برگزیدگان هفدهمین جشنواره کتاب و رسانه با حضور جمعی از مسوولان فرهنگی در موسسه خانه کتاب تقدیر شد.


736
برگزیدگان هفدهمین جشنواره «کتاب و رسانه» در مراسمی که بعدازظهر امروز (یکشنبه، ۲۷ آبان‌ماه) در خانه کتاب برگزار شد معرفی شدند.


162
به گزارش خبرنگار مهر مراسم اختتامیه شانزدهمین دوره جشنواره کتاب و رسانه عصر امروز سه شنبه ۲۳ آبان در سرای کتاب موسسه خانه کتاب برگزار شد.